ARTMANN ORGANIZATOR IMPREZ

ARTMANN to organizator imprez z ogromnym doświadczeniem.

Działamy na rynku eventowym ponad 20 lat, zrealizowaliśmy blisko 3000 imprez. Czas ten pozwolił nam zgromadzić nie tylko potężne doświadczenie, ale stworzyć także wielką bazę pomysłów i atrakcji na imprezy, nawiązać bezpośredni kontakt z wyjątkowymi osobowościami, które umożliwiają nam tworzyć niepowtarzalne imprezy firmowe.

Organizacja eventów dla firm to nasze życie, bezustannie podróżujemy, poznajemy wspaniałe miejsca i fantastycznych ludzi, z którymi współtworzymy eventy, które mają za zadanie zapadać w sercach uczestników, budować wspomnienia i emocje. Imprezy eventowe sprawiają, że nasz świat jest kolorowy i z wykorzystaniem tych kolorów malujemy wydarzenia dla firm w całej Polsce.

 

 

Dlaczego agencja eventowa ARTMANN?

Skoro jest tak dużo firm organizujących eventy, dlaczego mieliby Państwo wybrać nas na organizatora swojej imprezy? Mógłbym odpowiedzieć na to pytanie pisząc o naszych możliwościach, o ogromnym, własnym zapleczu atrakcji na eventy, o wielkim doświadczeniu, innowacyjności, pomysłowości, ale odpowiem na to pytanie słowami, które przekazują nam nasi Klienci:

 •  bo, jak wy organizujecie dla nas event, to jesteśmy spokojni,
 •  bo na was zawsze możemy polegać i liczyć na waszą pomoc,
 •  bo nasi goście czekają właśnie na waszą imprezę,
 •  bo zawsze przy kolejnej imprezie jesteście gotowi, by ponownie nas pozytywnie zaskoczyć,
 •  bo gdy nie mamy pomysłu na nasz event, to wy tworzycie kolejną fantastyczną imprezę,
 • bo zależy nam na profesjonaliźmie,
 •  bo współpraca z wami to czysta przyjemność,
 • bo dla mnie jesteście organizatorem imprez nr 1!

I przyznamy się, że te właśnie wypowiedzi motywują nas do jeszcze cięższej pracy przy organizacji imprez i jeszcze większego zaangażowania.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji eventowych w centrum Polski od Poznania zaczynając, przez Konin, Łódź i Warszawę, a z drugiej strony od Bydgoszczy i Torunia, przez Włocławek, Łowicz i Piotrków kończąc. Prawda jednak jest taka, że nasza agencja eventowa ARTMANN jest wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi Klienci. Z tego też powodu bardzo często organizujemy imprezy firmowe również w Zakopanem i Arłamowie, ale także w Gdańsku i Szczecinie, na terenie całej Polski. Lokalizacja naszej agencji eventowej w centrum Polski sprawia, że bez problemu możemy obsługiwać cały kraj.

Eventy realizowane przez naszą grupę to między innymi:

 • uroczyste gale i jubileusze firmowe,
 • konferencje i szkolenia,
 • imprezy integracyjne dla pracowników i imprezy z klientami,
 • eventy promocyjne,
 • transmisje online z sal konferencyjnych, zakładów pracy i sal operacyjnych,
 • pikniki na świezym powietrzu,
 • oraz imprezy sportowe.

Organizujemy imprezy dla firm we wnętrzach hoteli, w salach, w centrach handlowych i zakładach, ale także na świeżym powietrzu – w parkach, przy hotelach i imprezy plenerowe na terenach przedsiębiorstw. Jako organizator imprez działamy ponad 20 lat, dlatego żadne miejsce nie jest nam obce.

 

Dla kogo realizujemy eventy?

W zakładce REALIZACJE mogą Państwo zobaczyć kilkanaście przykładowych realizacji i kilkanaście przykładowych nazw firm, dla których mieliśmy przyjemność organizować eventy. W rzeczywistości liczba zrealizowanych imprez jest zdecydowanie większa – blisko 3000 eventów na terenie całej Polski. Byliśmy w większości polskich hoteli, odwiedziliśmy wszelkie możliwe destynacje eventowe nie tylko hotelarskie, ale także bardzo nietypowe miejsca na imprezy. To wszystko daje nam ogromny bagaż doświadczeń, który ułatwia profesjonalną realizację wydarzeń dla naszych Klientów.

 

 Mamy też wady…

Często w tym wpisie mówimy o swoich zaletach, ale nasi klienci nam powtarzają, że jako organizator imprez mamy też jedną wadę… ponoć bardzo uzależniamy. Przyznamy, że zawsze staramy się by tak rzeczywiście było. By po kolejnym, perfekcyjnie zrealizowanym evencie nasi klienci chcieli ponownie do nas wrócić. Mamy nadzieję, że skoro czytają Państwo ten artykuł, to może kiedyś w końcu się spotkamy i również Państwo tego spróbują… Zapraszamy! Chcemy stać się dla Państwa ORGANIZATOREM IMPREZ nr 1!

 

KONTAKT:

Zapraszamy do KONTAKTU z nami lub przejrzenia naszej strony, na której znajdą Państwo nie tylko atrakcje na imprezy firmowe, ale mamy nadzieję, że także dużo fajnych pomysłów i inspiracji eventowych.

 

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku już ponad 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji eventów procentujące nie tylko profesjonalizmem i bazą sprawdzonych pomysłów eventowych, ale przyczyniło się także do wypracowania mechanizmów, które dają naszym Klientom gwarancję realizacji zgodnej z poczynionymi ustaleniami. Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność, ale realizujemy także pełną paletę imprez dla miast, organizacji oraz osób prywatnych: imprezy tematyczne i imprezy integracyjne, imprezy w plenerze, pikniki dla firm, jubileusze firmowe i gale otwarcia, wyjątkowe imprezy okazjonalne i akcje promocyjne. Zapewniamy także obsługę techniczną: nagłośnienie, oświetlenie, ekrany i streaming do internetu. Kolejne lata organizacji imprez firmowych sprawiły, że zbudowaliśmy własne zaplecze: techniki, gier, atrakcji, multimediów. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele. Jeśli planują Państwo organizację  eventu – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

ORGANIZATOR IMPREZ ARTMANN 
ZOBACZ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

ORGANIZATOR IMPREZ
INTEGRACYJNYCH

ORGANIZATOR WYSTĘPÓW KABERTÓW

ORGANIZATOR UROCZYSTYCH GALI

ORGANIZATOR KONCERTÓW

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA firm, fabryk, magazynów, salonów samochodowych, meblowych, sklepów i innych miejsc. W aktualnym stanie zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem wiele imprez nie może się odbyć. Znaleźliśmy na to sposób! Mamy sprawdzone rozwiązania i...

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

Na terenach sportowych organizujemy następujące imprezy dla firm: OLIMPIADY SPORTOWE: Organizacja eventów dla firm w formie olimpiady sportowej na stadionach to jedna z najczęściej wykorzystywanych opcji. Olimpiada sportowa dla firmy ma charakter eventu, w trakcie...

 ORGANIZATOR IMPREZ – CZĘSTE PYTANIA

Czy jako organizator imprez zajmujecie się także imprezami „szytymi na miarę”?

Jak najbardziej! W swojej ofercie posiadamy ponad sto scenariuszy różnych imprez: rozrywkowych, integracyjnych, pikników etc. Każdorazowo każdy scenariusz, nawet jeśli realizowany jest wg gotowego tematu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb konkretnego eventu. Jako organizator imprez przygotowujemy także scenariusze „szyte na miarę”, zupełnie od podstaw, Posiadamy ogromne zaplecze i co ważniejsze jeszcze większe doświadczenie, co sprawia, że bez najmniejszego kłopotu możemy podjąć się organizacji imprezy wg totalnie nowego projektu.

 

Czy organizują Państwo imprezy tylko w centrum Polski?

Siedziba naszej firmy jest w centrum Polski, co z natury sprawia, że jako organizator imprez kojarzeni jesteśmy z tą częścią naszego kraju. Z powodu jednak centralnej lokalizacji obsługujemy naszych Klientów zarówno tutaj w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, ale także w górach i nad morzem, na wschodzie naszego kraju i na zachodzie. Zdecydowana większość naszych Gości to nasi stali Klienci za którymi podążamy zarówno do Gdańska, jak i do Zakopanego. Z tych też powodów zajmujemy się organizacją imprez na terenie całego kraju.

 

Jakie miejsce do organizacji eventu najchętniej Państwo polecają?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Znamy większość polskich hoteli i każdy z nich ma ogrom plusów, ale czasami także minusów. Kluczem w doborze miejsca są potrzeby konkretnego eventu: charakter wydarzenia, zaplanowany cel imprezy i wynikające z tego aktywności, budżet i oczekiwania organizatora imprez.

 

Czy mogą Państwo zorganizować dwa eventy jednego dnia?

Tak, oczywiście:). Bardzo często się zdarza, że realizujemy kilka eventów jednego dnia, więc jak najbardziej.

 

Czy organizator imprez powienien posiadać ubezpieczenie?

Tak, jak najbardziej. Ubezpieczenie to jedno, ale ważnym elementem w organizacji imprez jest także posiadanie alternatywy na wypadek… niepogody, choroby wykonawcy, awarii sprzętu, utrudnień w transporcie i wiele innych. Jako organizator imprez zawsze posiadamy rozwiązanie na nieprzewidziane okoliczności. 

 

Jak jest okres oczekiwania na ofertę od Państwa?

Czas przygotowania oferty uzależniony jest od zakresu realizacji. Oferty imprez tematycznych, części programów integracyjnych, pikników i pojedynczych atrakcji przesyłamy w ciągu kilku godzin, czasami od ręki:). Inne propozycje, które wymagają np.  weryfikacji dostępności konkretnych miejsc, atrakcji okres ten bywa dłuższy, czasami nawet kilka dni.

 

Gdybyśmy chcieli, aby Państwa firma została organizatorem naszej imprezy, na ile wcześniej powinniśmy dokonać rezerwacji?

Niestety nie ma na to jednej odpowiedzi. Mamy rezerwacje z rocznym i dwuletnim wyprzedzeniem, ale organizujemy czasami także aktywności prawie z dnia na dzień. Nie ma jednej reguły, nalezy jednak pamiętać, że miesiące maj i czerwiec oraz wrzesień i październik to wysoki sezon. I jesli planują Państwo organizację imprezy w tym okresie warto dokonać rezerwacji z większym wyprzedzeniem. Generalnie zachęcamy do nie odkładania organizacji imprez na ostatnią chwilę… Jako organizator imprez wiemy, że im bliżej eventu tym czas szybciej biegnie…

 

 Organizator imprez…

Napiszcie do nas, jesteśmy przekonani, że wspólnie zrealizujemy najlepszą imprezę!

 

KONTAKT:

Zapraszamy do KONTAKTU z nami lub przejrzenia naszej strony, na której znajdą Państwo nie tylko atrakcje na imprezy firmowe, ale mamy nadzieję, że także dużo fajnych pomysłów i inspiracji eventowych.

 

IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM

imprezy integrujące pracowników, uczące pracy w zespole, poprawiające komunikację, budujące zaufanie i umożliwiające wzajemne poznanie się

firmowa integracja procentuje, a zespół nabiera prawdziwej wartości