ARTMANN ORGANIZATOR IMPREZ

ARTMANN to agencja eventowa specjalizująca się w organizacji imprez dla firm.

Działamy na rynku eventowym ponad 20 lat i ten czas pozwolił nam zgromadzić potężne doświadczenie, stworzyć wielką bazę atrakcji na eventy i nawiązać bezpośredni kontakt do wyjątkowych osobowości, które umożliwiają nam tworzyć niepowtarzalne imprezy firmowe.

Organizacja eventów dla firm to nasze życie, bezustannie podróżujemy, poznajemy wspaniałe miejsca i fantastycznych ludzi, z którymi współtworzymy eventy, które mają za zadanie zapadać w sercach uczestników, budować wspomnienia i emocje. Imprezy eventowe sprawiają, że nasz świat jest kolorowy i z wykorzystaniem tych kolorów malujemy wydarzenia dla firm w całej Polsce.

 

 

Dlaczego agencja eventowa ARTMANN?

Skoro jest tak dużo firm organizujących eventy, dlaczego mieliby Pa
ństwo wybrać nas? Mógłbym odpowiedzieć na to pytanie pisząc o naszych możliwościach, o ogromnym, własnym zapleczu atrakcji na eventy, o wielkim doświadczeniu, innowacyjności, pomysłowości, ale odpowiem na to pytanie słowami, które przekazują nam nasi klienci:

 •  bo, jak wy organizujecie dla nas event, to jesteśmy spokojni,
 •  bo na was zawsze możemy polegać i liczyć na waszą pomoc,
 •  bo nasi goście czekają właśnie na waszą imprezę,
 •  bo zawsze przy kolejnej imprezie jesteście gotowi, by ponownie nas pozytywnie zaskoczyć,
 •  bo gdy nie mamy pomysłu na nasz event, to wy tworzycie kolejną fantastyczną imprezę,
 • bo zależy nam na profesjonaliźmie,
 •  bo współpraca z wami to czysta przyjemność,
 • bo dla mnie jesteście organizatorem imprez nr1!

I przyznamy się, że te właśnie wypowiedzi motywują nas do jeszcze cięższej pracy przy organizacji eventów i jeszcze większego zaangażowania.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji w centrum Polski od Poznania zaczynając, przez Konin, Łódź i Warszawę, a z drugiej strony od Bydgoszczy i Torunia, przez Włocławek, Łowicz i Piotrków kończąc. Prawda jednak jest taka, że nasza agencja eventowa ARTMANN jest wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi klienci. Z tego też powodu bardzo często organizujemy imprezy firmowe również w Zakopanem i Arłamowie, ale także w Gdańsku i Szczecinie.

 

Eventy realizowane przez naszą grupę to między innymi:

 • uroczyste gale i jubileusze firmowe,
 • konferencje i szkolenia,
 • imprezy integracyjne dla pracowników i imprezy z klientami,
 • eventy promocyjne,
 • transmisje online z sal konferencyjnych, zakładów pracy i sal operacyjnych,
 • pikniki na świezym powietrzu,
 • oraz imprezy sportowe.

Realizujemy imprezy dla firm we wnętrzach hoteli, w salach, w centrach handlowych i zakładach, ale także na świeżym powietrzu – w parkach, przy hotelach i imprezy plenerowe na terenach przedsiębiorstw.

 

Dla kogo realizujemy eventy?

W zakładce REALIZACJE mogą Państwo zobaczyć kilkanaście przykładowych realizacji i kilkanaście przykładowych nazw firm, dla których mieliśmy przyjemność organizować eventy. W rzeczywistości liczba zrealizowanych imprez jest zdecydowanie większa – ponad 2500 eventów na terenie całej Polski. Byliśmy w większości polskich hoteli, odwiedziliśmy wszelkie możliwe destynacje eventowe nie tylko hotelarskie, ale także bardzo nietypowe miejsca na imprezy. To wszystko daje nam ogromny bagaż doświadczeń, który ułatwia profesjonalną realizację wydarzeń dla naszych Klientów.

 

 Mamy też wady…

Często w tym wpisie mówimy o swoich zaletach, ale nasi klienci nam powtarzają, że jako organizator. imprez mamy też jedną wadę… ponoć bardzo uzależniamy. Przyznamy, że zawsze staramy się by tak rzeczywiście było. By po kolejnym, perfekcyjnie zrealizowanym evencie nasi klienci chcieli ponownie do nas wrócić. Mamy nadzieję, że skoro czytają Państwo ten artykuł, to może kiedyś w końcu się spotkamy i również Państwo tego spróbują… Zapraszamy!

 

KONTAKT:

Zapraszamy do KONTAKTU z nami lub przejrzenia naszej strony, na której znajdą Państwo nie tylko atrakcje na imprezy firmowe, ale mamy nadzieję, że także dużo fajnych pomysłów i inspiracji eventowych.

 

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM TO NASZA SPECJALNOŚĆ!
ZOBACZ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

ORGANIZATOR IMPREZ
INTEGRACYJNYCH

ORGANIZATOR WYSTĘPÓW KABERTÓW

ORGANIZATOR UROCZYSTYCH GALI

ORGANIZATOR KONCERTÓW

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA firm, fabryk, magazynów, salonów samochodowych, meblowych, sklepów i innych miejsc. W aktualnym stanie zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem wiele imprez nie może się odbyć. Znaleźliśmy na to sposób! Mamy sprawdzone rozwiązania i...

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

Na terenach sportowych organizujemy następujące imprezy dla firm: OLIMPIADY SPORTOWE: Organizacja eventów dla firm w formie olimpiady sportowej na stadionach to jedna z najczęściej wykorzystywanych opcji. Olimpiada sportowa dla firmy ma charakter eventu, w trakcie...

Pin It on Pinterest