ARTMANN ORGANIZATOR IMPREZ

ARTMANN to wiodący na polskim rynku organizator imprez, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonałą reputację za wzorcowe planowanie i zarządzanie różnorodnymi imprezami dla firm, organizacji i osób prywatnych. Zespół agencji eventowej ARTMANN składa się z kreatywnych profesjonalistów, którzy przywiązują dużą wagę do szczegółów i dbają o to, aby każda impreza była dla gości niezapomniana.

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące oprawę artystyczną, logistykę, catering, dekoracje, pomoc w doborze miejsca i wiele innych. Nasze innowacyjne podejście do organizacji imprez sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy własnym ogromnym zapleczem sprzętowym, ale posiadamy także szeroką sieć dostawców i partnerów, co pozwala nam na negocjowanie korzystnych warunków i oferowanie konkurencyjnych cen. Mocno wierzymy, że jako organizator imprez spełnimy Państwa oczekiwania, zapewnimy najwyższą jakość i profesjonalizm przy organizacji każdej imprezy.

ARTMANN to organizator imprez z ogromnym doświadczeniem.

Działamy na rynku eventowym ponad 20 lat, zrealizowaliśmy blisko 3000 imprez. Czas ten pozwolił nam zgromadzić nie tylko potężne doświadczenie, ale stworzyć także wielką bazę pomysłów i atrakcji na imprezy, nawiązać bezpośredni kontakt z wyjątkowymi osobowościami, które umożliwiają nam tworzyć niepowtarzalne imprezy firmowe.

Organizacja eventów dla firm to nasze życie, bezustannie podróżujemy, poznajemy wspaniałe miejsca i fantastycznych ludzi, z którymi współtworzymy eventy, które mają za zadanie zapadać w sercach uczestników, budować wspomnienia i emocje. Imprezy eventowe sprawiają, że nasz świat jest kolorowy i z wykorzystaniem tych kolorów malujemy wydarzenia dla firm w całej Polsce.

Organizujemy imprezy dla firm we wnętrzach hoteli, w salach, w centrach handlowych i zakładach, ale także na świeżym powietrzu – w parkach, przy hotelach i imprezy plenerowe na terenach przedsiębiorstw. Jako organizator imprez działamy ponad 20 lat, dlatego żadne miejsce nie jest nam obce.

 

Dlaczego agencja eventowa ARTMANN?

Skoro jest tak dużo firm organizujących eventy, dlaczego mieliby Państwo wybrać nas na organizatora swojej imprezy? Mógłbym odpowiedzieć na to pytanie pisząc o naszych możliwościach, o ogromnym, własnym zapleczu atrakcji na eventy, o wielkim doświadczeniu, innowacyjności, pomysłowości, ale odpowiem na to pytanie słowami, które przekazują nam nasi Klienci:

 •  bo, jak wy organizujecie dla nas event, to jesteśmy spokojni,
 •  bo na was zawsze możemy polegać i liczyć na waszą pomoc,
 •  bo nasi goście czekają właśnie na waszą imprezę,
 •  bo zawsze przy kolejnej imprezie jesteście gotowi, by ponownie nas pozytywnie zaskoczyć,
 •  bo gdy nie mamy pomysłu na nasz event, to wy tworzycie kolejną fantastyczną imprezę,
 • bo zależy nam na profesjonaliźmie,
 •  bo współpraca z wami to czysta przyjemność,
 • bo dla mnie jesteście organizatorem imprez nr 1!

I przyznamy się, że te właśnie wypowiedzi motywują nas do jeszcze cięższej pracy przy organizacji imprez i jeszcze większego zaangażowania.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji eventowych w centrum Polski od Poznania zaczynając, przez Konin, Łódź i Warszawę, a z drugiej strony od Bydgoszczy i Torunia, przez Włocławek, Łowicz i Piotrków kończąc. Prawda jednak jest taka, że nasza agencja eventowa ARTMANN jest wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi Klienci. Z tego też powodu bardzo często organizujemy imprezy firmowe również w Zakopanem i Arłamowie, ale także w Gdańsku i Szczecinie, na terenie całej Polski. Lokalizacja naszej agencji eventowej w centrum Polski sprawia, że bez problemu możemy obsługiwać cały kraj.

Eventy realizowane przez naszą grupę to między innymi:

 

Dla kogo organizujemy eventy?

W zakładce REALIZACJE mogą Państwo zobaczyć kilkanaście przykładowych realizacji i kilkanaście przykładowych nazw firm, dla których mieliśmy przyjemność organizować eventy. W rzeczywistości liczba zrealizowanych imprez jest zdecydowanie większa – blisko 3000 eventów na terenie całej Polski. Byliśmy w większości polskich hoteli, odwiedziliśmy wszelkie możliwe destynacje eventowe nie tylko hotelarskie, ale także bardzo nietypowe miejsca na imprezy. To wszystko daje nam ogromny bagaż doświadczeń, który ułatwia profesjonalną realizację wydarzeń dla naszych Klientów.

 

 Mamy też wady…

Często w tym wpisie mówimy o swoich zaletach, ale nasi klienci nam powtarzają, że jako organizator imprez mamy też jedną wadę… ponoć bardzo uzależniamy. Przyznamy, że zawsze staramy się by tak rzeczywiście było. By po kolejnym, perfekcyjnie zrealizowanym evencie nasi klienci chcieli ponownie do nas wrócić. Mamy nadzieję, że skoro czytają Państwo ten artykuł, to może kiedyś w końcu się spotkamy i również Państwo tego spróbują… Zapraszamy! Chcemy stać się dla Państwa ORGANIZATOREM IMPREZ nr 1!

 

KONTAKT:

Zapraszamy do KONTAKTU z nami lub przejrzenia naszej strony, na której znajdą Państwo nie tylko atrakcje na imprezy firmowe, ale mamy nadzieję, że także dużo fajnych pomysłów i inspiracji eventowych.

 

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku już ponad 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji eventów procentujące nie tylko profesjonalizmem i bazą sprawdzonych pomysłów eventowych, ale przyczyniło się także do wypracowania mechanizmów, które dają naszym Klientom gwarancję realizacji zgodnej z poczynionymi ustaleniami. Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność, ale realizujemy także pełną paletę imprez dla miast, organizacji oraz osób prywatnych: imprezy tematyczne i imprezy integracyjne, imprezy w plenerze, pikniki dla firm, jubileusze firmowe i gale otwarcia, wyjątkowe imprezy okazjonalne i akcje promocyjne. Zapewniamy także obsługę techniczną: nagłośnienie, oświetlenie, ekrany i streaming do internetu. Kolejne lata organizacji imprez firmowych sprawiły, że zbudowaliśmy własne zaplecze: techniki, gier, atrakcji, multimediów. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele. Jeśli planują Państwo organizację  eventu – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

ORGANIZATOR IMPREZ ARTMANN
ZOBACZ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

Poszukują Państwo sprawdzonego organizatora imprez, który posiada ogromne doświadczenie, dobrą renomę bazującą na wcześniejszych eventach zrealizowanych z sukcesem? ARTMANN to bez wątpienia zaufany organizator imprez na polskim rynku eventowym! Zrealizowalismy ok. 3000 eventów, każdy kolejny rok to nowe doświadczenia, nowe pomysły i szereg kontaktów artystycznych, które umożliwiają realizację jeszcze lepszych, bardziej kreatywnych i doskonale dopracowanych wydarzeń w całej Polsce! Zapraszamy!

ORGANIZATOR IMPREZ
INTEGRACYJNYCH

ORGANIZATOR WYSTĘPÓW KABERTÓW

ORGANIZATOR UROCZYSTYCH GALI

ORGANIZATOR KONCERTÓW

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA

WIRTUALNE OTWARCIA firm, fabryk, magazynów, salonów samochodowych, meblowych, sklepów i innych miejsc. W aktualnym stanie zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem wiele imprez nie może się odbyć. Znaleźliśmy na to sposób! Mamy sprawdzone rozwiązania i...

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM NA STADIONACH

Na terenach sportowych organizujemy następujące imprezy dla firm: OLIMPIADY SPORTOWE: Organizacja eventów dla firm w formie olimpiady sportowej na stadionach to jedna z najczęściej wykorzystywanych opcji. Olimpiada sportowa dla firmy ma charakter eventu, w trakcie...

 ORGANIZATOR IMPREZ – CZĘSTE PYTANIA

Czy jako organizator imprez zajmujecie się także imprezami „szytymi na miarę”?

Jak najbardziej! W swojej ofercie posiadamy ponad sto scenariuszy różnych imprez: rozrywkowych, integracyjnych, pikników etc. Każdorazowo każdy scenariusz, nawet jeśli realizowany jest wg gotowego tematu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb konkretnego eventu. Jako organizator imprez przygotowujemy także scenariusze „szyte na miarę”, zupełnie od podstaw, Posiadamy ogromne zaplecze i co ważniejsze jeszcze większe doświadczenie, co sprawia, że bez najmniejszego kłopotu możemy podjąć się organizacji imprezy wg totalnie nowego projektu.

 

Czy organizują Państwo imprezy tylko w centrum Polski?

Siedziba naszej firmy jest w centrum Polski, co z natury sprawia, że jako organizator imprez kojarzeni jesteśmy z tą częścią naszego kraju. Z powodu jednak centralnej lokalizacji obsługujemy naszych Klientów zarówno tutaj w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, ale także w górach i nad morzem, na wschodzie naszego kraju i na zachodzie. Zdecydowana większość naszych Gości to nasi stali Klienci za którymi podążamy zarówno do Gdańska, jak i do Zakopanego. Z tych też powodów zajmujemy się organizacją imprez na terenie całego kraju.

 

Jakie miejsce do organizacji eventu najchętniej Państwo polecają?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Znamy większość polskich hoteli i każdy z nich ma ogrom plusów, ale czasami także minusów. Kluczem w doborze miejsca są potrzeby konkretnego eventu: charakter wydarzenia, zaplanowany cel imprezy i wynikające z tego aktywności, budżet i oczekiwania organizatora imprez.

 

Czy mogą Państwo zorganizować dwa eventy jednego dnia?

Tak, oczywiście:). Bardzo często się zdarza, że realizujemy kilka eventów jednego dnia, więc jak najbardziej.

 

Czy organizator imprez powienien posiadać ubezpieczenie?

Tak, jak najbardziej. Ubezpieczenie to jedno, ale ważnym elementem w organizacji imprez jest także posiadanie alternatywy na wypadek… niepogody, choroby wykonawcy, awarii sprzętu, utrudnień w transporcie i wiele innych. Jako organizator imprez zawsze posiadamy rozwiązanie na nieprzewidziane okoliczności. 

 

Jak jest okres oczekiwania na ofertę od Państwa?

Czas przygotowania oferty uzależniony jest od zakresu realizacji. Oferty imprez tematycznych, części programów integracyjnych, pikników i pojedynczych atrakcji przesyłamy w ciągu kilku godzin, czasami od ręki:). Inne propozycje, które wymagają np.  weryfikacji dostępności konkretnych miejsc, atrakcji okres ten bywa dłuższy, czasami nawet kilka dni. Bywają też projekty, w których okres przygotowania oferty na organizację imprezy wynosi kilka tygodni.

 

Gdybyśmy chcieli, aby Państwa firma została organizatorem naszej imprezy, na ile wcześniej powinniśmy dokonać rezerwacji?

Niestety nie ma na to jednej odpowiedzi. Mamy rezerwacje z rocznym i dwuletnim wyprzedzeniem, ale organizujemy czasami także aktywności prawie z dnia na dzień. Nie ma jednej reguły, nalezy jednak pamiętać, że miesiące maj i czerwiec oraz wrzesień i październik to wysoki sezon. I jesli planują Państwo organizację imprezy w tym okresie warto dokonać rezerwacji z większym wyprzedzeniem. Generalnie zachęcamy do nie odkładania organizacji imprez na ostatnią chwilę… Jako organizator imprez wiemy, że im bliżej eventu tym czas szybciej biegnie… Zależnie od rodzaju organizowanego eventu, proces produkcji może trwać nawet kilka miesiecy, szczególnie, gdy np. planowana jest sprzedaż i nagłośnienie medialne przygotowywanego wydarzenia.

 

 Organizator imprez…

Napiszcie do nas, jesteśmy przekonani, że wspólnie zrealizujemy najlepszą imprezę!

 

KONTAKT:

Zapraszamy do KONTAKTU z nami lub przejrzenia naszej strony, na której znajdą Państwo nie tylko atrakcje na imprezy firmowe, ale mamy nadzieję, że także dużo fajnych pomysłów i inspiracji eventowych.

 

ORGANIZATOR IMPREZ INTEGRACYJNYCH

imprezy integrujące pracowników, uczące pracy w zespole, poprawiające komunikację, budujące zaufanie i umożliwiające wzajemne poznanie się

firmowa integracja procentuje, a zespół nabiera prawdziwej wartości

ORGANIZATOR IMPREZ ARTMANN
POZNAJ ŚWIAT IMPREZ OD KUCHNI!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile pracy i zaangażowania jest potrzebne do zorganizowania udanej imprezy? Od małych spotkań rodzinnych po wielkie festiwale muzyczne – za wszystkimi tymi wydarzeniami stoi jedna osoba, organizator i ogromny sztab wykonawców. Dziś pragnę przedstawić Ci świat organizacji imprez i podzielić się swoim zasobem wiedzy na ten temat.

Organizator imprez to prawdziwy magik, który potrafi wyczarować niezapomniane chwile dla gości. To jednak nie tylko talent artystyczny jest tutaj istotny, ale również zdolność do precyzyjnego planowania, negocjacji i pracy w napiętym harmonogramie. Właśnie dlatego organizator imprez jest jednym z najważniejszych ogniw każdego udanego wydarzenia.

Podczas organizacji imprezy organizator musi uwzględnić wiele czynników, takich jak budżet, lokalizacja, logistyka czy bezpieczeństwo gości. Musi być odpowiedzialny za dobór wystawców, artystów, dostawców usług technicznych, a czasami także dbać o efektywną promocję wydarzenia. Nie można zapomnieć również o wszelkich formalnościach, takich jak zgłoszenia, pozwolenia czy umowy. Organizator imprez jest jak dyrygent, który ma kontrolę nad każdym aspektem imprezy i dopilnuje, aby wszystko działało jak jedna wielka harmonia.

Jestem pewien, że każdy z nas uczestniczył w jakiejkolwiek evencie, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę, ile pracy i wysiłku włożono w organizację tej imprezy. W moim blogu chciałbym Cię wprowadzić w świat organizatorów imprez, podzielić się swoimi doświadczeniami i poradami, a także przybliżyć Ci tę fascynującą branżę. Będę opowiadał o różnych typach imprez, dzieląc się historiami i anegdotami z mojej pracy. Mam nadzieję, że moje wpisy będą inspirujące i pokażą Ci, jak wiele można osiągnąć dzięki determinacji, kreatywności i nieustannej chęci doskonalenia się.

Zapraszam Cię do sięgnięcia po kolejne wpisy, aby poznać nieznane dotąd kulisy organizacji imprez. Razem odkrywajmy ten magiczny świat, który skrywa się za każdym udanym wydarzeniem!

Organizacja imprez jubileuszowych dla firm
Obsługa techniczna konferencji
Organizacja imprez integracyjnych dla firm
Na co zwracać uwagę przy wyborze organizatora imprez?

.

Na co powinien zwrócić organizator imprezy, który chce wybrać najlepszą agencję eventową do organizacji własnej imprezy. 

 1. Doświadczenie
  Organizator imprezy powinien sprawdzić, ile lat agencja eventowa działa na rynku i jak wiele imprez już zorganizowała.
 2. Referencje
  Jeśli nie posiadasz informacji na temat rozważanej agencji eventowej, to warto zapytać o referencje od innych klientów, którzy korzystali z usług danej agencji i sprawdzić ich opinie.
 3. Portfolio
  Organizator imprezy powinien poprosić o portfolio agencji, aby zobaczyć, jakie imprezy już organizowała i czy odpowiada to jego własnym oczekiwaniom.
 4. Kreatywność
  ważne jest, żeby agencja była kreatywna i potrafiła wprowadzić oryginalne pomysły do organizowanej imprezy.
 5. Umiejętność dopasowania
  Agencja eventowa powinna umieć dostosować się do oczekiwań klienta i zrealizować jego wizję imprezy.
 6. Profesjonalizm
  Organizator imprezy powinien sprawdzić, czy agencja eventowa ma odpowiednie certyfikaty i licencje, a także czy jej pracownicy są profesjonalni i dobrze przygotowani do organizacji imprez.
 7. Zakres usług
  Należy sprawdzić, jakie usługi oferuje agencja, czy zajmuje się tylko organizacją imprez, czy także zapewnianiem sprzętu, dekoracji, cateringu itp., czy korzysta z podwykonawców a jeśli tak, to w jakim zakresie, czy korzysta z własnego zaplecza sprzętowego.
 8. Budżet
  Osoba, która planuje zorganizować imprezę firmową powinnna zapytać o koszty usług agencji i porównać je z innymi ofertami, ale nie powinna decydować tylko na podstawie ceny – ważniejsza jest jakość usług i co równie ważne szczegółowy zakres usługi.
 9. Komunikacja
  Warto upewnić się, że agencja szybko i sprawnie odpowiada na zapytania organizatora oraz jest dostępna w trakcie organizacji imprezy.
 10. Profil klientów
  Organizator imprezy powinien sprawdzić, czy agencja ma doświadczenie w organizowaniu imprez dla podobnych klientów. Na polskim rynku występuje szereg agencji, które zajmują się organizacją np. wesel, imprez prywatnych lub koncertów, ale nie specjalizują się w organizacji imprez firmowych. Szerg biur podróży realizuje zagraniczne wyjazdy firmowe, ale nie specjalizuje się w organizacji eventów w Polsce.
Za i przeciw w zleceniu organizacji imprezy agencji eventowej

Wskazanie argumentów przeciwko zaangażowaniu profesjonalnego organizatora imprez jest problematyczne, po pierwsze z tego powodu, że reprezentujemy agencję eventową, a po drugie, że jeśli nawet pojawiają się ryzyka związane z angażem agencji eventowych, to wiemy jak je wyeliminować. Poniżej wskazujemy jednak 5 argumentów, które czasami się pojawiają:

 1. Największym problemem jest wybór profesjonalnego organizatora imprez, w wielości podmiotów funkcjonujących na rynku może pojawić się obiektywne pytanie, który organizator będzie najlepszym wyborem? Zapraszamy do przeczytania artykułu na co zwrócić uwagę przy wyborze organizatora imprez.

 2. Pojawia się obawa, że agencja eventowa nie będzie miała takiej znajomości marki i celów firmy, jak pracownicy pochodzący z firmy. Organizator najlepiej zna swoją firmę i czasami może mieć trudność z komunikacją swojej wizji agencji dlatego tak ważny jest dobór właściwej agencji, z którą będą Państwo nadawać na podobnych falach.

 3. Bywa, że firmy poszukujące organizatora imprezy obawiają się utraty pełnej kontroli nad wydarzeniem: zlecenie organizacji imprezy profesjonalnej agencji może oznaczać utratę pewnej kontroli nad procesem planowania i realizacji imprezy. Organizator może nie mieć pełnej wiedzy na temat każdego szczegółu i decyzji podejmowanych przez agencję, ale z jednej strony taki jest też sens zlecenia na zewnątrz pewnego obszaru działań, a z drugiej strony zlecając organizację imprezy można ustalić poziom szczegółowości i zakres decyzyjności, więc zagrożenie to bardzo łatwo wyeliminować.

 4. Koszty eventu bywają kolejnym elementem, który generuje obawy przed zleceniem organizacji eventu profesjonalnemu organizatorowi imprez. Doświadczenie jednak pokazuje, że wybór właściwego organizatora imprezy może zredukować końcowe koszty.

 5. Wreszcie piątym argumentem, który czasami się pojawia, by nie angażować agencji eventowej do koordynacji wydarzenia jest obawa o zachowanie poufności informacji generowanych w procesie organizacji eventu. I tutaj ponownie możemy wskazać, że z doświadczenia wiemy, iż wybór profesjonalnej agencji eventowej podnosi poziom bezpieczeństwa generowanych informacji.

Kluczem do wyeliminowania zagrożeń wynikających z zaangażowania agencji eventowej jest właściwy wybór organizatora imprezy.

Jak zminimalizować stres i cieszyć się organizacją imprezy?

Organizacja imprezy firmowej może być stresującym zadaniem, ale istnieje kilka sposobów, aby zminimalizować stres i cieszyć się tym procesem. Oto kilka przydatnych wskazówek, być może uznasz, że to banały, ale uwierz! To działa!

 1. Ustal realistyczne cele:
  Określ, jakie cele chcesz osiągnąć dzięki organizacji imprezy i upewnij się, że są one realistyczne i wykonalne. Ustalenie jasnych celów pomoże Ci skoncentrować się na najważniejszych zadaniach i uprościć proces organizacji.
 2. Stwórz harmonogram:
  Sporządź szczegółowy harmonogram, który określa wszystkie niezbędne kroki do zrealizowania przed imprezą. Bądź elastyczny i dostosuj harmonogram w razie potrzeby, ale trzymaj się go jak najbardziej, aby uniknąć chaosu i spóźnień.
 3. Deleguj zadania:
  Nie próbuj robić wszystkiego samodzielnie. Zidentyfikuj zadania, które możesz powierzyć innym członkom zespołu i zaufaj im. Delegowanie obowiązków pomoże rozłożyć ciężar pracy i zminimalizować stres.
 4. Komunikacja jest kluczem:
  Utrzymuj otwartą i regularną komunikację ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w organizację imprezy. Upewnij się, że wszyscy mają jasne wytyczne i wiedzą, co od nich oczekujesz. Bądź dostępny dla pytań i rozwiązywania problemów.
 5. Bądź elastyczny:
  Planowanie imprezy może być trudne z uwagi na zmienne czynniki, takie jak niedostępność miejsca czy nagłe zmiany w programie. Bądź przygotowany na nieprzewidziane okoliczności i miej elastyczność w podejściu do planowania.
 6. Zadbaj o siebie:
  Nie zapominaj o własnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Pamiętaj, że organizacja imprezy to długotrwały proces, więc ważne jest, aby dbać o swoje ciało i umysł. Zaplanuj czas dla siebie, relaksuj się i wykonuj regularne ćwiczenia fizyczne.
 7. Ciesz się procesem:
  Przeżywanie stresu nie jest konieczne. Spróbuj zmienić swoje podejście i cieszyć się organizacją imprezy. Staraj się doceniać etapy procesu, zwłaszcza jeśli widzisz postępy i osiągasz cele.

Pamiętaj, że organizacja imprezy firmowej to nie tylko stresujące zadanie, ale również szansa na kreatywne planowanie i współpracę z innymi. Wykorzystaj tę okazję i ciesz się swoją pracą! I na koniec ważna informacja, zaangażuj profesjonalnego organizatora imprez.

Dlaczego warto zlecić zaplanowanie i koordynację imprezy profesjonalnemu organizatorowi imprez ARTMANN?

Zlecanie zaplanowania i koordynacji imprezy profesjonalnemu organizatorowi imprez firmowych ARTMANN niesie za sobą szereg korzyści. Oto 5 przykładowych powodów, dla których warto podjąć tę decyzję:

  1. Doświadczenie i know-how:
   Jako profesjonalny organizator imprez firmowych ARTMANN posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i koordynowaniu różnych rodzajów wydarzeń. Posiadamy wiedzę na temat najnowszych trendów i metod organizacji imprez, co pozwala nam tworzyć unikalne i innowacyjne rozwiązania, dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Systematycznie nie tylko organizujemy imprezy, ale także uczestniczymy w targach i konferencjach, które bezustannie poszerzają nasze know-how.
  2. Oszczędność czasu i wysiłku:
   Organizacja imprezy firmowej może być trudnym i czasochłonnym zadaniem, które wymaga dużo pracy i zaangażowania. Zlecając to zadanie profesjonalnemu organizatorowi, można zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku, które można przeznaczyć na inne ważne zadania związane z prowadzeniem firmy. Podczas imprezy zamiast koncetrować się na koordynacji imprezy mogą Państwo zająć się rozmowami z zaproszonymi gośćmi. Wynajęcie organizatora imprezy pozwoli Państwu odciążyć się od stresu i obowiązków związanych z organizacją, pozwalając w pełni cieszyć się uczestnictwem w imprezie i tworzyć niezapomniane wspomnienia.
  3.  Dostęp do szerokiej sieci dostawców:
   Będąc profesjonalnym organizatorem imprez posiadamy szeroką sieć dostawców, takich jak dekoratorzy, firmy cateringowe, artyści, hotele, restauracje, muzycy itp. Dzięki temu mamy możliwość negocjowania lepszych cen i warunków, co może przynieść oszczędności finansowe dla firmy. Szeroka sieć dostawców ułatwia nam także poszukiwanie rozwiązań awaryjnych, np. jeśli zamówiony artysta się rozchoruje. I Wreszcie jako organizatorzy imprez, mamy szerokie kontakty w branży rozrywkowej i eventowej. To oznacza, że możemy zapewnić Państwu najlepszych dostawców, co znacznie podniesie jakość imprezy.
  4. Rozwiązanie problemów:
   pewne rzeczy mogą pójść niezgodnie z planem podczas imprezy. Jako organizatorzy, jesteśmy przygotowani na różne sytuacje i potrafimy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy, co pozwoli klientowi skupić się na cieszeniu się imprezą, a nie na stresie.
  5. Dbałość o szczegóły:
   Organizacja udanej imprezy firmowej wymaga uwzględnienia wielu szczegółów, takich jak planowanie harmonogramu, wybór odpowiedniej lokalizacji, zapewnienie odpowiedniego cateringu, dekoracji i rozrywki. Koordynatorzy ARTMANN jako profesjonalni organizatorzy imprez są w stanie skrupulatnie zająć się tymi szczegółami oraz odpowiednio je zsynchronizować, aby całe wydarzenie odbyło się bez zakłóceń.
  6. Kreatywność:
   Jako profesjonaliści w branży eventowej, jesteśmy dobrze zaznajomieni z najnowszymi trendami i pomysłami na niezapomniane imprezy. Naszą kreatywnością i innowacyjnym podejściem wprowadzimy nowe elementy i atrakcje, które ożywią imprezę i uczynią ją niezapomnianą dla uczestników.
  7. Profesjonalne zarządzanie budżetem:
   Często organizacja imprezy wiąże się z wydatkami, które mogą łatwo wymknąć się spod kontroli. Jako organizatorzy, umiemy zarządzać budżetem klienta i znaleźć najlepsze rozwiązania, aby zapewnić udaną imprezę bez nadmiernych kosztów.
  8. Spokój i pełne zaangażowanie:
   Wynajmując naszą usługę, klient może cieszyć się spokojem i pewnością, że impreza będzie doskonale zorganizowana. Będziemy go wspierać na każdym etapie procesu, dając mu poczucie pełnego zaangażowania w imprezę, bez konieczności martwienia się o każdy detal.
  9. Budowanie wizerunku firmy:
   Profesjonalnie zorganizowana impreza firmowa może przyczynić się do poprawy wizerunku firmy w oczach klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Starannie przygotowane wydarzenie może być okazją do zaprezentowania korporacyjnej kultury i wartości, a także budowania więzi i nawiązywania nowych kontaktów.

   Podsumowując, zlecenie zaplanowania i koordynacji imprezy profesjonalnemu organizatorowi imprez firmowych ARTMANN może przynieść wiele korzyści, w tym oszczędność czasu, wysiłku i pieniędzy, a także poprawę wizerunku firmy.

   7 SPRAWDZONYCH TRIKÓW, które sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana

   Wybór zaledwie 7 trików, jako tych najważniejszych jest w zasadzie niemożliwy, ze względu na fakt, że każda impreza jest zupełnie inna, w innym miejscu, dla innych ludzi, z innymi celami i z różnymi budżetami. Z tego powodu wskazujemy na 7 przykładowych trików:

   1. Personalizacja wydarzenia

   – dbanie o indywidualne doświadczenia uczestników imprezy, np. poprzez przygotowanie personalizowanych zaproszeń, identyfikatorów czy też upominków dla gości, budowa spersonalizowanych dekoracji i efektów świetlnych.

    

   1. Wybór wyjątkowego miejsca
    – wybór miejsca ma kluczowy wpływ na budowę pierwszego wrażenia i budowanie indywidualnych doświadczeń uczestników. Warto rozważyć odcięcie od powtarzalności, organizowanie imprezy w unikalnej i interesującej lokalizacji, która wyróżnia się spośród innych wydarzeń firmowych. Może to być np. przestronny loft, ekskluzywna willa lub oryginalna restauracja.

    

   1. Oprawa artystyczna wydarzenia

   – duża części gości była w ogromnej ilości obiektów, uczestniczyła w ogromnej ilości imprez… oprawa artystyczna wydarzenia może zmienić miejsce, moment i zbudować totalnie niezwykłe wspomnienia, które sprawią, że to Państwa impreza będzie przez kolejne miesiące i lata wspominana przez uczestników.

    

   1. Pakiet drobiazgów, które działają magicznie: forma zaproszeń, powitań, przydzielania miejsc, podziękowań – magiczna rola gospodarza.

   – zgodnie z sentencją „szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest już szczegółem” koniecznym jest zaplanowanie zestawu drobiazgów, które uderzą w punkt zaproszonych gości.

    

   1. Interaktywność wydarzenia

   – rozwój mediów pozwala wkroczyć z niespotykany dotychczas poziom interaktywności, nieodzownym elementem każdego człowieka jest telefon, warto zastanowić się jak go wykorzystać, jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość i sztuczną inteligencję.

    

   1. Bliskość doświadczenia

   moc eventu wynika z jego predyspozycji do doświadczania, które buduje relacje i zakorzenia się w głowach uczestników i ponownie przywołam słowa Maya Angelou „Ludzie zapomną co powiedziałaś, zapomną, co zrobiłaś, ale nigdy nie zapomną tego, jakie uczucia w nich wywołałaś”.

   1. Cechy eventów:

    – emocjonalność, zaangażowanie, dwukierunkowość, budowanie społeczności, wielozadaniowość oddziaływania – nie zapominajmy o tym przy kreowaniu eventów.

   TOP 10 SMART ATRAKCJI NA IMPREZY polecanych przez organizatorów imprez
   1. OPRAWA MUZYCZNA WYDARZENIA
   2. KONFERANSJER IMPREZY
   3. KASYNO ZABAWA
   4. POKAZ ILUZJI
   5. POKAZY TANCEREK
   6. FOTOLUSTRO/FOTOBUDKA/360
   7. POKAZ BARMAŃSKI
   8. POKAZ LASEROWY
   9. SYMULATORY
   10. POKAZ RZEŹBIENIA W LODZIE

   ORGANIZATOR IMPREZ
   INTEGRACYJNYCH

   ORGANIZATOR WYSTĘPÓW KABERTÓW