BAL U ALA CAPONE to gangsterska impreza tematyczna nawiązująca do lat 20-stych i 30-stych minionego wieku.

Gangsterska impreza tematyczna prowadzona jest przez konferansjera w roli AL CAPONE, a wszystkie elementy scenariusza tej imprezy tematycznej dotyczą historii tego najsłynniejszego gangstera i czasów z nim związanych – prohibicji. Podczas tej imprezy pojawiają się między innymi takie atrakcje jak pokazy rewiowe, kasyno gry, obowiązkowo z rosyjską ruletką, ale także wizyta w prohibicyjnej „pralni”, napady gangsterskie i dziesiątki innych elementów wiązanych z prohibicją.

Gangsterska impreza tematyczna – co obejmuje?

Gangsterska impreza tematyczna BAL U ALA CAPONE obejmuje kompleksową organizację imprezy gangsterskiej: nagłośnienie i oświetlenie, dekoracje w klimacie imprezy, gry i zabawy dostosowane do przewodniego motywu, konferansjera prowadzącego cały wieczór, materiały poligraficzne związane z realizowaną imprezą tematyczną i oczywiście pełen zestaw artystów nawiązujących do klimatu imprezy.

Jeśli zainteresowała Cię impreza tematyczna BAL U ALA CAPONE lub też byłbyś zainteresowany organizacją imprezy w innym temacie napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie propozycję. KONTAKT Zobacz także inne imprezy tematyczne organizowane przez agencję eventową ARTMANN! Organizacja imprez tematycznych ARTMANN – ZAPRASZAMY!