Impreza firmowa to budowa wspomnień, które wymagają dokumentacji fotograficznej i video.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO ZAANGAŻOWAĆ NA EVENT FIRMOWY PROFESJONALNYCH FOTOGRAFÓW i REALIZATORÓW VIDEO

Powody nie zawsze bywają takie oczywiste, bo zazwyczaj myślimy sobie, należy wykonać zdjęcia i film z eventu firmowego, żeby mieć pamiątkę. Rzeczywiście to jest jeden z pierwszych powodów, ale spójrzmy także na inne:
1. Jako pamiątka dla firmy organizatora.
2. Jako materiał dokumentacyjny do budowania sprawozdania z imprezy dla zarządu, właścicieli itp.
3. Jako pamiątka dla gości, uczestników imprezy firmowej.
4. Do celów promocyjnych, do materiałów reklamowych, gazetki firmowej, do portali społecznościowych.
5. Bo chcemy pamiętać jacy byliśmy piękni i młodzi.
6. Jako archiwum wydarzeń w firmie, bo za 10, czy 20 lat będą Państwo organizować firmowy jubileusz i wówczas z przyjemnością te zdjęcia będzie można wykorzystać.

I nawet, jeśli DZISIAJ stwierdzają Państwo, że żadna powyższa przesłanka nie zachodzi, to… uwierzcie za rok, 5, albo 10 lat okaże się, że każde zdjęcie będzie na wagę złota. Ewentualny ich brak, spotka się puentą „Dlaczego my wtedy tego nie zrobiliśmy…”

Zakres tych usług mogą Państwo zrealizować we własnym zakresie lub zlecić przygotowanie profesjonalnego serwisu foto i video naszej firmie.

Dlaczego proponujemy zaangażowanie profesjonalnego serwisu foto i video podczas eventu firmowego?

Przede wszystkim z doświadczenia wiemy, że często po evntach firmowych, na których „KTOŚ” miał robić zdjęcia rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania zdjęć – tak się dzieje prawie zawsze… Dlatego z tego powodu, ale także z poniższych, polecamy zaangażowanie profesjonalnego fotografa oraz operatora video do obsługi Państwa imprezy firmowej. A poniżej kilka przykładowych powodów:
1. Doskonale znamy przebieg eventu firmowego, wiem gdzie i w którym momencie operator kamery lub aparatu powinien się znaleźć, żeby uchwycić najważniejsze momenty.
2. Bazujemy na profesjonalistach, którzy mają ogromne doświadczenie w realizacji reportaży z imprez korporacyjnych.
3. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem: lustrzanki pełnoklatkowe, obiektywy klasy L z jasnym światłem 1.2-2.8, drony, kamery profesjonalne ze złączami SDI do transmisji live z wymiennymi obiektywami, rejestratory dźwięku i wiele innych.
4. Na Państwa życzenie możemy przygotować pełen zakres usług związany z realizowanym materiałem: od projektów graficznych zaczynając, przez fotoalbumy, fotomontaże, a na streamingu w czasie rzeczywistym kończąc.
5. Oferujemy konkurencyjne ceny usługi foto i video na naszych imprezach.
6. Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz: to Państwa spokój – w trakcie imprezy, to my zajmujemy się fotografami i operatorami kamer, z tego też powodu Państwo mogą skupić się na byciu z gośćmi.

Reasumując, nie tylko zachęcamy, ale wręcz namawiamy do utrwalania Państwa eventu firmowego przez profesjonalnego fotografa i operatora video.