Jubileusze i imprezy otwarcia

ORGANIZACJA JUBILEUSZU WYMAGA PROFESJONALIZMU
i DOSKONAŁEGO POMYSŁU!

Jubileusz jest nie tylko okazją do uroczystego spotkania z klientami i pracownikami, ale także doskonałym sposobem na budowanie wizerunku i pozycji firmy. JUBILEUSZ jest eventem, który wspomina się przez wiele lat! Dlatego tak ważna jest jakość tego spotkania!

Niezależnie od tego, czy planują Państwo organizację swojego pierwszego jubileuszu, a może 5, 10, czy 30 – ważne, aby był perfekcyjnie przygotowany, a Państwo jako organizatorzy mogli skupić się na byciu z gośćmi.

Organizując w życiu firmy różne eventy pojawia się często pytanie, czy organizować dane spotkanie samodzielnie, czy z pomocą agencji? Jubileusz zawsze z pomocą agencji eventowej, a dlaczego? Tutaj znajdą Państwo kilka przykładowych podpowiedzi: LINK.

Poza doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami agencji jednym z ważniejszych argumentów jest fakt, że właściwie dobrana agencja pozwoli Państwu, w tym wyjątkowym dniu być razem z gośćmi, zamiast zajmować się kwestiami organizacyjnymi. Wbrew pozorom to niezwykle ważny aspekt organizacji jubileuszu.

ARTMANN zapewnia Państwu kompleksową realizację od przygotowania scenariusza zaczynając, przez dobór miejsca, atrakcji, poligrafii, gadżetów, oprawy muzycznej, a na upominkach przy odjeździe gości po imprezie kończąc.

ORGANIZACJA JUBILEUSZU – ZAPRASZAMY!