Jakie miejsce wybrać na organizację jubileuszu firmowego? Restauracja, namiot, statek a może coś zupełnie innego? Wybór tego miejsca uzależniony jest od charakteru firmy, oczekiwań uczestników oraz ilości gości, których powinnismy zaprosić na jubileusz firmowy.

RESTAURACJA NA JUBILEUSZ FIRMOWY

Restauracja jest njazczęście wybieranym rozwiązaniem, bo z jednej strony jest to rozwiązanie najłatwiejsze i najbardziej komfortowe dla organizatorów eventu jubileuszowego, ale jednocześnie dające ogromna paletę możliwości nadania temu miejscu wyjątkowego charakteru zsynchronizowanego z charakterem firmy, która swój jubileusz obchodzi.

STADION NA JUBILEUSZ FIRMOWY

Czasami stadion lub inne miejsce piknikowe jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem miejsca jubileuszu firmowego. Szczególnie wtedy, gdy firma ma problem, aby ograniczyć liczbę gości i uświadamia sobie, że na imprezie jubileuszowej będziemy bawić tysiąc lub więcej osób.

INNE MIEJSCA:

Kopalnia Soli w Wieliczce, Bochni lub Kłodawie, statek na jeziorach lub prom, lotniska aeroklubowe w wielu polskich miastach, zamki i pałace, stadiony, a czasami miejsca za granicą naszego kraju np. Tropical Islands lub Praga. Blisko, a jednak również inaczej:)

Jest ogrom miejsc na jubileusze firmowe, grunt, by były właściwie dobrane do potrzeb konkretnej firmy. Zapraszamy do kontaktu pomożemy Państwu w doborze rozwiązań eventu jubileuszowego.