Eventy firmowe związane z jubileuszami to wyjątkowa kategoria firmowych imprez. Część firm rzadko organizuje imprezy, ale firmowe urodziny są doskonałą okazję do tego, by spotkać się z pracownikami, klientami lub partnerami. Inna część imprezy firmowe organizuje relatywnie często, ale i w tym przypadku jubileusz firmowy nabiera wyjątkowego wymiaru.

Przy takiej okazji dużą uwagę przywiązuje się nie tylko do wysokiej jakości oprawy artystycznej, ale także do multimediów, które ułatwiają podkreślić wyjątkowość chwili.

Jubileusze firmowe to doskonała okazja do tego, by powspominać – jak wyglądały początki, jak firma rozwijała się na przestrzeni lat, jak powstawały kolejne oddziały, jak wyglądali pracownicy, jakim samochodem jeździł pierwszy szef etc. DO prezentacji tych jubileuszowych materiałów pomocne stają się monitory o przekątnej 75 cali lub ekrany ledowe wielkopowierzchniowe o rozmiarach, w z zasadzie dowolnych. Możemy zabudować wszystkie ściany dookoła lub przygotować ekran w centralnej części w proporcjach 9/16.

W trakcie organizacji eventów firmowych często wykorzystuje się także systemy do głosowania. Realizujemy program pt. Zwierciadło, w którym w żartobliwy sposób z udziałem gwiazd estrady przeprowadzamy gości przez wspomnienia minionych lat.

Jubileusze firmowe możemy także transmitować online do internetu, szczególnie w czasach, gdy nie wszyscy chcą lub mogą wziąć udział bezpośrednio w imprezie. Musimy pamiętać, że dzisiaj event firmowy nie musi odbywać się tylko i wyłącznie w realu, może on także przyjąć formę widowiska multimedialnego, transmitowanego do dowolnych krajów na całym świecie.

Jeśli planują Państwo jubileusz firmowy, zapraszamy do kontaktu w celu dobrania najbardziej optymalnych rozwiązań multimedialnych: nowoczesnych i kreatywnych.