WIRTUALNE OTWARCIA firm, fabryk, magazynów, salonów samochodowych, meblowych, sklepów i innych miejsc.

W aktualnym stanie zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem wiele imprez nie może się odbyć. Znaleźliśmy na to sposób! Mamy sprawdzone rozwiązania i wiemy w jaki sposób zaprezentować Państwa gościom miejsce, do którego nie mogą przybyć osobiście. To naprawdę działa! Super impreza wykorzystująca dostępne aktualnie rozwiązania techniczne związane z videospotkaniami dla firm!

Jeden z naszych klientów organizuje, co roku event ze swoimi agentami, którzy pracują w oddziałach w kilkunastu krajach Europy, min. Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Czechy… Co roku podczas spotkań odbywa się prezentacja nowej kolekcji mebli, w tym roku dodatkowo powstał zupełnie nowy showroom o powierzchni 1000 m2… Niestety początek 2020 roku zmienił realia funkcjonowania. Jak zatem spotkać się z gośćmi, jak zaprezentować nowy obiekt, jak przedstawić nowe kolekcje: meble, kształty, fakturę, tkaniny, funkcje etc?

Zrealizowaliśmy event, który zaskoczył uczestników, pozwolił na poczucie bliskości i spełnił wszystkie wyznaczone cele. To było fantastyczne doświadczenie, niezwykle emocjonalne, co znalazło potwierdzenie także w słowach uczestników:

„Thank You everyone & well done for a brilliant presentation”
„Looking forward to visit the new showroom”
„Thank you so much guys….bloody brilliant”
„Thanks a lot for today. Great work!”
„Very good job! and news to see you all! looking forward to see you all” „Thanks tou you all, fantastic models and fabrics”
„My compliments and many  thank you for the great Meeting !”

Ten event dobitnie pokazał, że nawet w dobie koronawirusa, nawet zachowując dystans społeczny, można zrealizować fantastyczną imprezę otwarcia.

ORGANIZACJA IMPREZ OTWARCIA – ZAPRASZAMY!

ZADZWOŃ lub NAPISZ!