Oprawa muzyczna imprezy to klasyczny MUST HAVE! Niezależnie, czy organizujesz konferencję, czy imprezę rozrywkową niezbędne jest zapewnienie odpowiedniej muzyki. Oprawa muzyczna imprez: spotkań firmowych, konferencji, pikników, imprez okolicznościowych, uroczystych gali, jubileuszy, otwarć i wielu innych ceremonii. Chociaż każda formuła spotkania wymaga innej oprawy muzycznej to zazwyczaj wybieramy pomiędzy następującymi rozwiązaniami:

  1. TŁO MUZYCZNE  może być zapewnione przez DJ’a, akustyka, dźwiękowca i na kilka innych sposobów – zależnie od formuły imprezy, budżetu i konkretnej realizacji.
  2. DJ NA IMPREZĘ – obecnie to to najpopularniejsze rozwiązanie. Jeszcze przed kilkunastoma laty obowiązkową oprawą muzyczną imprezy rozrywkowej był zespół, dzisiaj forma imprezy z DJ’em zdecydowanie wyprzedza inne rozwiązania.
  3. ZESPÓŁ MUZYCZNY NA IMPREZĘ – zespół chociaż jest obecnie mniej popularnym rozwiązaniem niż muzyka grana przez DJ’ów, to jednak cały czas w wielu przypadkach najwłaściwsze rozwiązanie. Zespół muzyczny to nie tylko muzycy grający covery na weselach, galach, jubileuszach, ale także zespoły z muzyką klasyczną kreujący tło muzyczne na bankietach i otwarciach.
  4. INSTRUMENTALISTA (saksofonista, gitarzysta, skrzypaczka, harfistka) – instrumentaliści to idealne rozwiązanie do zapewnienia tła muzycznego podczas bankietów, uroczystych kolacji. Spokojna, delikatna muzyka w wykonaniu na żywo tworzy niepowtarzalny klimat. Instrumentaliści mogą zrealizować swoje występy nie tylko w formie muzyki tła, ale także w formie mini koncertów – np. występy harfistki, które są idealne podczas spotkań wigilijnych.
  5. DO OGNISKA – oddzielną kategorię oprawy muzycznej stanowią imprezy na świezym powietrzu, szczególnie ogniska przy których nieodzownym elementem jest gitarzysta lub akordeonista.
  6. KONCERTY ESTRADOWE – koncerty gwiazd to oddzielna kategoria oprawy muzycznej imprez. Zapraszamy na naszą stronę poświęconą temu zagadnieniu: ORGANIZACJA KONCERTÓW.

Jeśli planują Państwo imprezę, z przyjemnością przygotujemy oprawę muzyczną imprezy.

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ – ZAPRASZAMY!