DJ na imprezę!!!

dobierz najlepszego DJ’a

na swoją imprezę

GRAMY DLA CIEBIE!

DJ NA  IMPREZĘ PRYWATNĄ i FIRMOWĄ!!!

Od ponad 20 lat organizujemy imprezy na terenie całej Polski, zrealizowaliśmy setki imprez w hotelach, restauracjach, zakładach pracy, a także pod namiotami, na terenach piknikowych i na stadionach. Profesjonalne zaplecze oraz ogromne doświadczenie pozwala nam tworzyć najlepsze imprezy! Dj na wesele? DJ na impreze firmową? DJ na urodziny lub inne przyjęcie??? ARTMANN to świetny wybór!

ARTMANN - organizacja imprez

WYSOKIEJ JAKOŚCI NAGŁOŚNIENIE

ARTMANN - organizacja imprez

PROFESJONLANE
OŚWIETLENIE

ARTMANN - organizacja imprez

NOWOCZESNE
MULTIMEDIA

ARTMANN - organizacja imprez

BOGATY
REPERTUAR MUZYCZNY

ARTMANN - organizacja imprez

OGROMNE
DOŚWIADCZENIE

ARTMANN - organizacja imprez

GWARANCJA
JAKOŚCI

DJ NA WESELE

To wyjątkowy dzień, w którym oprawa muzyczna stanowi niezwykle ważny element całej układanki. Pomożemy Wam dobrać najlepszego DJ’a lub zespół muzyczny.

DJ NA IMPREZĘ JUBILEUSZOWĄ

DJ na imprezę jubileuszową – postaw na profesjonalizm. Wybierz doświadczenie, umiejętności, gwarancję jakości i doskonałe nagłośnienie, oświetlenie i multimedia! DJ na imprezę w wersji PREMIUM!

DJ NA IMPREZY FIRMOWE

Chcesz, by Twoja impreza firmowa była niezapomniana? Jednym z ważnych elementów jest obsługa muzyczna! DJ ARTMANN na imprezie firmowej to MUST HAVE!

DJ NA URODZINY

Planujesz swoje urodziny? 18, 30, 40, 50, a może 100…? Zadbaj o super muzykę!

PAKIET 1

PAKIET 2

ARTMANN - organizacja imprez logo na red

PAKIET 3

DJ NA WESELE

Impreza firmowa

DJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

DJ NA IMPREZĘ  – przydatne informacje:

DJ na imprezę jest celem Twoich poszukiwań? Zobacz ciekawe i ważne informacje dotyczące wyboru właściwego wykonawcy. DJ na imprezę to ogrom możliwości, dlatego zanim podejmiesz decyzje poznaj szczegóły znane zawodowym organizatorom. Zobacz ile kosztuje DJ, jakie są różnice pomiędzy DJ’ami, czy w każdym miejscu DJ może zagrać, co oferuje DJ wodzirej, jakie są koszty ZAiKS, jaki jest repertuar, jak wybrać DJ’a, jakie są obecnie najpopularniejsze utwory i wiele innych ciekawych informacji, które są ważne przy wyborze DJ’a na imprezę.

Ile bierze wodzirej za wesele?

Ile bierze wodzirej za wesele?

Informacja na temat tego, ile kosztuje DJ na imprezę i czym się różnią poszczególne oferty, a także na co zwrócić uwagę przy wyborze DJ'a znajdują się w artykule ILE KOSZTUJE DJ, który znajduje się pod linkiem:...

czytaj dalej
DJ WODZIREJ

DJ WODZIREJ

Kim jest DJ wodzirej? Czy to bardziej konferansjer, czy bardziej muzyk, a może eventowiec lub organizator imprezy? DJ wodzirej może poprowadzić wesele, ale także zrealizować super wieczór firmowy. Czy każdy DJ może...

czytaj dalej
VIDEODYSKOTEKA

VIDEODYSKOTEKA

Videodyskoteka to zupełnie inna forma imprezy z DJ’em. Uczestnik takiego wydarzenia może poczuć się, jak podczas koncertu – to jest niezwykłe uczucie, gdy nie tylko słyszymy znane utwory, ale widzimy na ekranach także...

czytaj dalej

UTWORÓW

DJ-ów na imprezę

ZREALIZOWANYCH IMPREZ

TWOJA IMPREZA

Jako organizator imprez działamy na rynku już ponad 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji eventów procentujące nie tylko profesjonalizmem i bazą sprawdzonych pomysłów eventowych, ale przyczyniło się także do wypracowania mechanizmów, które dają naszym Klientom gwarancję realizacji zgodnej z poczynionymi ustaleniami. Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność, ale realizujemy także pełną paletę imprez dla miast, organizacji oraz osób prywatnych: imprezy tematyczne i imprezy integracyjne, imprezy w plenerze, pikniki dla firm, jubileusze firmowe i gale otwarcia, wyjątkowe imprezy okazjonalne i akcje promocyjne. Zapewniamy także obsługę techniczną: nagłośnienie, oświetlenie, ekrany i streaming do internetu. Kolejne lata organizacji imprez firmowych sprawiły, że zbudowaliśmy własne zaplecze: techniki, gier, atrakcji, multimediów. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele. Jeśli planują Państwo organizację  eventu – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 ZAUFAŁO NAM KILKASET FIRM

Jako agencja eventowa obsługujemy małe, prywatne firmy, jak również ogromne polskie i międzynarodowe korporacje oraz organizacje prywatne i publiczne, przez ten czas zaufały nam tysiące osób prywatnych – organizatorów imprez w całej Polsce.
Poniżej przykładowe marki dla których mieliśmy przyjemność organizować imprezy firmowe:

a także wiele innych wspaniałych firm i marek wiodących na rynku polskim i międzynarodowym, których nie sposób wszystkich wymienić.

OBSŁUGA TECHNICZNA i MULTIMEDIALNA

Obsługa techniczna i multimedialna eventów firmowych: konferencji, szkoleń i imprez rozrywkowych. Proponujemy wsparcie firmowych imprez w zakresie sceny, nagłośnienia, oświetlenia i multimediów, ze streamingiem videokonferencji do internetu włącznie.

ORGANIZACJA IMPREZ
W CAŁEJ POLSCE

WIĘKSZOŚĆ ORGANIZOWANYCH EVENTÓW,  TO SPOTKANIA W HOTELACH I RESTAURACJACH. IMPREZY DLA FIRM ORGANIZUJEMY TAKŻE W CENTRACH HANDLOWYCH, ZAKŁADACH PRACY, NA STADIONACH, TORACH WYŚCIGOWYCH, PARKACH I LASACH, LABORATORIACH, KOPALNIACH, ŻWIROWNIACH I WIELU INNYCH NIESAMOWITYCH MIEJSCACH.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE HOTELE, KTÓRYCH WNĘTRZA  I OTOCZENIE STWARZA DOSKONAŁE WARUNKI DO REALIZACJI PROJEKTÓW EVENTOWYCH.

NAPISZ DO NAS, A PODPOWIEMY, KTÓRY Z OBIEKTÓW JEST MIEJSCEM IDEALNYM NA ORGANIZACJĘ TWOJEJ IMPREZY FIRMOWEJ!

9 + 14 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl