Piłkarska impreza tematyczna w restauracji

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu, która wyzwala emocje, stanowi źródło rywalizacji, rozrywki i zabawy. Piłka nożna to także doskonałe tło tematycznej imprezy firmowej, w której muzyka wyzwala emocje, dekoracje piłkarskie budują klimat, a przygotowane aktywności wciągają do super zabawy.

 

 DLACZEGO wieczór piłkarski?

1. Bo piłka nożna budzi emocje!
2. Bo piłka nożna jest na czasie! Trwają eliminacje do FOOTBALL WORLD CUP 2022, które odbędzie się w dniach od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku tym razem w Katarze. Fakt ten sprawia, że temat piłki nożnej jest szczególnie żywy!
3. Bo piłką nożna interesuje się ogromna część z nas!
4. Bo atrakcje piłkarskie angażują gości, wzbudzają zainteresowanie, wywołują dyskusje i przyciągają uwagę.
5. I przede wszystkim dlatego, że scenariusz WIECZORU PIŁKARSKIEGO doskonale się sprawdza. Doświadczylismy tego już wiele razy.

Co obejmuje WIECZÓR PIŁKARSKI?

Co dzieje się w trakcie imprezy tematycznej WIECZÓR PIŁKARSKI – wszystko co wiązane jest z piłką nożną: gramy, wręczamy medale i puchary, słuchamy stadionowej muzyki, podziwiamy mistrzów sportu i staramy się im dorównać w celności trafień i w żonglerce z mistrzem świata! W przerwach towarzyszą nam cheerleaderki, a na ekranach telebimach pokazujemy obrazy wprowadzające jeszcze silniej w klimat sportowej rywalizacji.

Gwarantujemy kompleksową organizację WIECZORU PIŁKSRAKIEGO: scenariusz imprezy, konferansjera, oprawę muzyczną, gry i zabawy piłkarskie, gadżety, występy cheerleaderek, obecność gwiazd sportu i wiele innych!

Do udziału w wieczorze zapraszamy znanych piłkarzy, trenerów, mistrzów pokazów freestyle football, mistrzynie gry w piłkarzyki i wiele innych znamienitości związanych z piłką nożną.

Kiedy zorganizować WIECZÓR PIŁKARSKI?

Wieczór piłkarski może być zwieńczeniem rozgrywek piłkarskich lub olimpiady sportowej realizowanej w ciągu dnia, może być także zupełnie samodzielną imprezą nie powiązaną z wcześniejszymi aktywnościami. W każdym przypadku zabawa jest doskonała. Wieczory piłkarskie organizujemy o każdej porze roku, ale bez wątpienia najlepszym czasem na taką imprezę jest okres, w którym odbywają się półfinały i finały mistrzostwa świata lub mistrzostwa Europy! Imprezę tematyczną WIeczór Piłkarski mieliśmy okazję organizowac wielokrotnie na najróżniszych imprezach: dla pracowników i dla klientów w restauracjach, a także podczas imprez imprez plenerowych.

Możemy przygotować dla Państwa zarówno kompleksową imprezę w konwencji WIECZPRU PIŁKARSKIEGO, ale także jedynie TURNIEJ GRY W PILKARZYKI lub wybrane pojedyncze atrakcje piłkarskie. Zakres zawsze pozostawiamy do wspólnego ustalenia.

 

WIECZÓR PIŁKARSKI to jeden z naszych ulubionych!

Jeśli pomysł imprezy tematycznej w konwencji piłkarskiej wzbudza Twoje zainteresowanie napisz do nas!  Ustalimy wspólnie najlepsze rozwiązanie na Twoją imprezę!