Pokaz laserowy jako atrakcja na imprezy firmowe, prywatne i miejskie.

Z wykorzystaniem laserów tworzymy widowisko świetlne w rytm określonej muzyki. Oczywiście pokaz możemy przygotować także do utworu wskazanego przez organizatora imprezy. Pokaz laserowy tworzymy w kilku wariantach.

POKAZ LASEROWY W FORMIE DYNAMICZNYCH PŁASZCZYZN I PUNKTÓW

Ten wariant pokazu laserowego najczęściej wykorzystywany jest podczas imprez, w których widzowie oglądają go patrząc w kierunku laserowych projektorów. Znaczenie ma tutaj synchronizacja muzyki, z efektami laserowymi, które przyjmują formę najróżniejszych płaszczyzn, punktów, kształtów, które opadają na publiczność lub wciągają ich w swoje wnętrza. Wrażenie robi złudzenie przechodzenia przez różne przestrzenie.

POKAZY LASEROWE W FORMIE ANIMACJI

Animacje laserowe wyświetlane są na dużych płaszczyznach – ścianach budynków, kamienic, hal firmowych lub na specjalnie przygotowanych do tego celu ekranach o wymiarach 6m x 4m.

POKAZ LASEROWY W FORMIE MULTIMEDIALNEGO PRZEDSTAWIENIA

To jest najbardziej zaawansowana forma i dająca największe możliwości indywidualizacji pokazu laserowego. W przedstawieniu wykorzystujemy nie tylko lasery, dla także efekty świetlne, specjalnie przygotowane materiały video, nagrania lektorów i różnych dźwięków. Bez wątpienia ta forma pokazu laserowego wymaga największej ilości czasu na jego przygotowanie.

Najpopularniejszą atrakcją na zakończenie punktu kulminacyjnego imprezy były do niedawna pokaz pirotechniczne, efektowne pokazy sztucznych ognia. Stały się one jednak zbyt powszechne, a z drugiej strony na bakier obecnym trendom, które zwracają na aspekt zanieczyszczeń i ochrony zwierząt. Bez wątpienia pokazy laserowe są w pewnym zakresie rozwiązaniem powyższych sytuacji – nie wyzwalają tak dużych skoków akustycznych, nie generują takiej ilości odpadów, a jednocześnie mogą zrobić również piorunujące wrażenie.

Standardowy pokaz laserowy trwa od 10 do 15 minut, ale jego długość, jaki formę możemy wspólnie uzgodnić.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji imprez z pokazami laserowymi – KONTAKT