ZAPRASZAMY DO ŚWIATA POKAZÓW RZEŹBIENIA W LODZIE

Pokaz rzeźbienia w lodzie to niesamowite zjawisko, które robi ogromne wrażenie na widzach. Wyobraź sobie, że artysta bierze blok lodu i za pomocą narzędzi wyczarowuje z niego piękne i szczegółowe rzeźby. To prawdziwa sztuka! Tworzyliśmy rzeźby wybranych modeli motocykli (na których goście mogli siadać do pozowania), lokomotywy, samoloty, bociany, kaczki, byki i wiele innych rzeczy. Do pokazu lodowego  wykorzystujemy min. piły, wiertnice, dłuta, szczotki, opalarki, szpachelki to wszystko razem ubrane w pokaz artystów  tworzy zaskakujące przedstawienie.

POKAZY RZEŹBIENIA W SALACH i NA POWIETRZU!

Rzeźbienie w lodzie możemy realizować zarówno podczas kameralnych imprez, jak również podczas wielkich, otwartych impreza masowych, zarówno na powietrzu, ale także we wnętrzach (nawet na parkietach). Naszym rzeźbom nie straszna jest także temperatura, nawet w gorące dni powstałe rzeźby mogą stać kilka godzin. Pokaz rzeźbienia w lodzie często realizujemy podczas letnich pikników, w restauracjach oraz w zakładach pracy podczas dni otwartych.

Pokaz rzeźbienia w lodzie - super atrakcja na imprezy

Rzeźbiarstwo w lodzie ma swoje korzenie w krajach o zimnym klimacie, takich jak Rosja i Finlandia. Tam od wieków ludzie tworzyli rzeźby z lodu, aby ozdobić swoje miasta i sprawić, by zima wydawała się jeszcze bardziej magiczna. Chociaż w Polsce pokazy rzeźbienia w lodzie są jeszcze rzadkością, to dzięki rozwojowi tej dziedziny, możemy podziwiać te niezwykłe dzieła sztuki na pokazach i festiwalach na całym świecie. Nasi rzeźbiarze startują w konkursach w Kanadzie, Finlandii, Francji, Holandii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

PRZYKŁADY TWORZONYCH RZEŹB Z LODU:

Najczęściej wykonujemy dla naszych klientów następujące rzeźby:

 1. Nazwy, logotypy firm.
 2. Przedmioty związane z działalnością firmy (np. kombajny, samochody, lokomotywy, budynki firmowe, motocykle).
 3. Podobizny osób.
 4. Maskotki firmowe.
 5. Nowe produkty (np. różne modele foteli i kanap, drukarki)
 6. Nazwy miast np. I LOVE RYTEL.
 7. Bary lodowe z zamrożonymi w ich wnętrzu owocami, logotypami, produktami firm.
Pokaz rzeźbienia w lodzie
Super atrakcja na event - pokaz rzeźbienia w lodzie!
Pokaz rzeźbienia w lodzie - super atrakcja na imprezy piknikowe!
Pokaz rzeźbienia w lodzie

Co ciekawe, do rzeźbienia w lodzie używa się specjalnego rodzaju lodu, który jest bardzo twardy i przezroczysty. Ten typ lodu pozwala artystom na precyzyjne wycięcie detali i nadanie rzeźbom głębi. Często używane są również różnego rodzaju barwniki lub brokat, aby dodać rzeźbom jeszcze większej atrakcyjności. W lodzie możemy zamrozić także Państwa gadżety firmowe.

Nasi rzeźbiarze, to pasjonaci tej niezwykłej sztuki. Laureaci i zwycięzcy wielu polskich i miedzynarodowych konkursów dlatego na Państwa oczach są w stanie wyrzeźbić z lodu praktycznie każdą rzecz: samochód, lokomotywę, maskotkę firmową, samolot, dziecko w wózku, logotyp, nazwę miasta, firmy, czy osoby. W trakcie rzeźbienia w lodzie powstają dzieła malutkie 1-2 metrowe, ale także ogromne kilkudziesięciometrowe.

Rzeźbę możemy stworzyć na oczach gości, ale na Państwa życzenie możemy także dostarczyć gotowy eksponat lub mebel lodowy (np. bar) Zakres realizacji każdorazowo dostosowujemy do Państwa oczekiwań.

Pokazy rzeźbienia w lodzie to nie tylko statyczne rzeźby. Artyści często tworzą także dynamiczne instalacje, takie jak fontanny z lodu czy gigantyczne zjeżdżalnie. Z pewnością taki pokaz dostarcza wielu emocji i zapada w pamięć na długo.

IMPREZY Z RZEŹBAMI LODU:

 1. Pokazy rzeźbienia podczas firmowych imprez – na zewnątrz, ale także wewnątrz obiektów: hoteli, hal i restauracji.
 2. Warsztaty rzeźbienia w lodzie w ramach imprez integracyjnych, w których goście zostają zaangażowani do tworzenia własnych rzeźb lodowych.
 3. Eksponaty, elementy dekoracji na potrzeby organizowanych eventów.
 4. W szczególny sposób polecamy pokazy rzeźbienia w lodzie na takie imprezy, jak: dni otwarte w Państwa zakładzie, otwarcia nowych obiektów, imprezy jubileuszowe, firmowe pikniki, dni miast, wprowadzenia nowych produktów na rynek (możemy wyrzeźbić z lodu wprowadzane produkty).

CZAS TRWANIA POKAZU RZEŹBIENIA W LODZIE:

Pokaz rzeźbienia najczęściej trwa około 30 minut, a następnie realizujemy także warsztaty, do których angażujemy uczestników eventu. Realizujemy także rzeźby, które tworzone są przez cały kilkugodzinny event.

Jeżeli organizują Państwo event, polecamy wybrać atrakcje w formie rzeźbienia w lodzie. Rzeźbienie w lodzie to właściwie sztuka, która łączy naturę i człowieka. Rzeźbiarze starają się jak najwierniej oddać piękno lodu, tworząc realistyczne postacie zwierząt czy roślin. Ich pracę można porównać do czystej magii!

Pokazy rzeźbienia w lodzie to coś, co warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu. To niesamowita forma sztuki, która zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeżeli szukają Państwo pomysłu, w jaki sposób zaskoczyć gości na imprezie, proponujemy rozważyć pokaz rzeźbienia w lodzie.

Gwarantujemy, że goście zostaną oczarowani!

KOSZTY POKAZU RZEŹBIENIA W LODZIE:

Koszty pokazu rzeźbienia w lodzie uzaleznione są od zakresu realizacji, a w szczególności od tego, jak dużą rzeźbę będziemy chcieli stworzyć. Zapewnienie odpowiedniej bryły lodu związane jest także z wykorzystaniem do transportu chłodni. Realizacja pokazu wiąże się z zapewnieniem tych i wielu elementów dlatego każdorazowo indywidualnie przygotowujemy wycenę tej atrakcji. Realizacją takiego pokazu zajmujemy się jednak kompleksowo, więc wszystkie elementy znajdują się po naszej stronie. Duża część pokazów znajduje się w przedziale od 4.000 do 12.000 zł a najdroższe w zasadzie nie mają górnej granicy:).

ARTMANN to KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA POKAZU RZEŹBIENIA W LODZIE: przyjeżdża do Państwa rzeźbiarz z wszelkimi niezbędnymi narzędziami, dostarczamy odpowiedniej wielkości bryły lodu do stworzenia ustalonej rzeźby, zapewniamy całe zaplecze: chłodnię transportową, podstawy do ustawienia brył lodu podczas rzeźbienia, zabezpieczenie podłoża, jeśli impreza odbywa się wewnątrz obiektów, transport i inne wg Państwa potrzeb. NAPISZ DO NAS!


Do zobaczenia na pokazie rzeźbienia w lodzie!