Pokaz rzeźbienia w lodzie, lodowe warsztaty, mroźny bar w bryle lodu, logo firmy w lodzie i wiele innych zabaw z zamarzniętą bryłą wody.

Nasi rzeźbiarze, to pasjonaci tej niezwykłej sztuki. Laureaci i zwycięzcy wielu polskich i miedzynarodowych konkursów, w tym również w Kanadzie i Szwecji, gdzie odbywają się największe mistrzostwa. Na Państwa oczach są w stanie wyrzeźbić z lodu praktycznie każdą rzecz: samochód, lokomotywę, maskotkę firmową, samolot, dziecko w wózku, logotyp, nazwę miasta, firmy, czy osoby. W trakcie rzeźbienia w lodzie powstają dzieła malutkie 1-2 metrowe, ale także ogromne kilkudziesięciometrowe.

Rzeźbienie w lodzie możemy realizować zarówno podczas kameralnych imprez, jak również podczas wielkich , otwartych impreza masowych, zarówno na powietrzu, ale także we wnętrzach (nawet na parkietach). Naszym rzeźbom nie straszna jest także temperatura, nawet w gorące dni powstałe rzeźby mogą stać kilka godzin.

Najczęściej wykonujemy dla naszych klientów następujące rzeźby:

  1. Nazwy, logotypy firm.
  2. Przedmioty związane z działalnością firmy (np. kombajny, samochody, lokomotywy, budynki firmowe).
  3. Podobizny osób.
  4. Maskotki firmowe.
  5. Nowe produkty (np. różne modele foteli i kanap, drukarki)
  6. Nazwy miast np. ILOVERYTEL.
  7. Bary lodowe z zamrożonymi w ich wnętrzu owocami, logotypami, produktami firm.

Pokaz rzeźbienia najczęściej trwa około 30 minut, a następnie realizujemy także warsztaty, do których angażujemy uczestników eventu. Realizujemy także rzeźby, które tworzone są przez cały kilkugodzinny event.

Na Państwa życzenie możemy stworzyć także rzeźbę i dostarczyć ją jako gotowy eksponat lub mebel (np. bar)

Zakres realizacji każdorazowo dostosowujemy do Państwa oczekiwań.