FOOTBALL WORLD CUP 2022

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 przed nami, odbędą się w dniach od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku w Katarze. Fakt ten sprawia, że temat piłki nożnej jest szczególnie żywy! Z tego też powodu, wykorzystanie atrakcji piłkarskich podczas organizacji imprezy może być świetnym pomysłem! Za wykorzystaniem tego pomysły przemawia także fakt zainteresowania piłką szczególnie wśród mężczyzn, sposób angażowania uczestników i ogólna atrakcyjność.

 

TURNIEJ GRY W PIŁKARZYKI

Zatem zapraszamy do uczestnictwa w TURNIEJU GRY W PIŁKARZYKI!

Z wykorzystaniem piłkarzyków możemy zrealizować kompleksowy WIECZÓR PIŁKARSKI z oprawą muzyczną, dekoracjami, gadżetami, pokazami i grą, jedynie turniej gry w piłkarzyki lub też zapewnić pojedyncze atrakcje piłkarskie do swobodnego korzystania w trakcie imprezy. Zależnie od Państwa potrzeb możemy dostosować zakres realizacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę: stoły do gry w piłkarzyki, gadżety piłkarskie, sędziów, puchary, dyplomy i co najważniejsze obecność MISTRZYŃ ŚWIATA w tej fantastycznej dyscyplinie!  Emocje, zabawa i super integracja! Turniej gry w piłkarzyki to doskonała atrakcja na imprezy integracyjne, motywacyjne, konferencje i kongresy.

 

ATRAKCJE PIŁKARSKIE NA IMPREZĘ

Atrakcje piłkarskie na imprezę: stoły do gry w piłkarzyki, stanowiska z grą FIFA na playstation, pokazy mistrzyń w grze w piłkarzyki, pokazy freestyle w żonglerce piłkarskiej, gadżety (szale piłkarskie, tuby, kufle), piłkarskie dekoracje (bramki piłkarskie, mega wydruki, wykładziny trawiaste i czerwone, piłkarskie pufy i wiele innych).

 

STOŁY DO GRY W PIŁKRZYKI

Jeśli nie są Państwo zainteresowani kompleksową organizacją wieczoru piłkarskiego zachęcamy o skorzystania z pojedynczych stołów do gry w piłarzyki. Posiadamy profesjonalne stoły firmy GARLANDO!

Do boju Polsko!

Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - mistrzynie świata
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - puchary
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - imprez integracyjna
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - impreza integracyjna
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - piłkarska impreza integracyjna
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - piłkarska impreza integracyjna
Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - piłkarska impreza integracyjna