Organizując jubileusze firmowe musicie pamiętać, że jeden finał… to za mało! Jubileusz firmowy wymaga przynajmniej 3 ważnych momentów kulminacyjne!

1 FINAŁ – IMPREZY JUBILUESZOWEJ:

na zakończenie głównej imprezy, uroczystej kolacji lub imprezy w plenerze. Finał, którego się wszyscy spodziewają, ale i tak może być mega zakończeniem imprezy jubileuszowej. Zindywidualizowany pokaz laserowy, tańczące fontanny, lądowanie helikoptera z tancerzami ognia, paradny przyjazd limuzyn, które zabierają gości do domów. Możemy też zorganizować wjazd straży pożarnej – pomysłów mamy bez liku i zawsze dobierzemy wspólnie najlepsze rozwiązanie!

2 FINAŁ – IMPREZY JUBILUESZOWEJ:

Jeśli goście pozostali po imprezie jubileuszowej w hotelu, a noc byłą dłuuga i błogi spokój zaczyna panować, to idealny czas na drugi finał. Wtedy gdy goście myślą… wszystko się już skończyło, czas wracać do domu… ZASKOCZ! Po raz kolejny zrób coś, czego goście się nie spodziewają! Wręcz gościom zdjęcie z gwiazdą wieczoru, opatrzone indywidualnym autografem. Przekaż gościom na drogę koszyk z prowiantem lub wręcz szkatułkę ze zdjęciami z imprezy. Możesz też gości zaskoczyć po prostu wręczeniem zaproszenia już na kolejne spotkanie…

3 FINAŁ – IMPREZY JUBILUESZOWEJ:

Gdy wrócą do domów… pozostają juz tylko wspomnienia… te wspomnienia możesz jednak wzmocnić, by były jeszcze bardziej intensywne i trwały dużo dłużej niż wszyscy by mogli się tego spodziewać… Czasami to może być krótki sms „Dziękuję za Państwa obecność, cieszę się, że mogliśmy Państwa gościć. Dziękujemy i do zobaczenia”. Możesz także zaplanować dostawę przez kuriera słodkiej niespodzianki lub wyślij filmik z podziękowaniem gwiazdy wieczoru, która występowała dla Państwa na imprezie, typu: Pani Olu i Panie Zbyszku, dziękuję, że mogliśmy spotkać się na imprezie dla firmy X. Mam nadzieję, że do ponownego zobaczenia.

Każdy z tych momentów należy dokładnie zaplanować i sprawić by był wyjątkową niespodzianką, która sprawi, że Twój jubileusz firmowy będzie wydarzeniem, który wszyscy zapamietają na długie lata!

Powyższe przykłady konkretnych rozwiązań, to tylko wybrane propozycje. Pomysłów na każdy z finałów mamy setki! Od bardziej eleganckich poczynając, a na totalnie szalonych kończąc!

Zapraszamy do współpracy przy organizacji Państwa jubileuszu firmowego KONTAKT