POMYSŁY NA URODZINY

Przed Tobą organizacja imprezy urodzinowej dla siebie lub kogoś bliskiego? Chcesz zaskoczyć gości, jubilata lub jubilatkę, męża lub żonę, a może planujesz imprezę urodzinową dla jednego ze swoich rodziców? Zobacz nasze pomysły na urodziny!

Sprawdź, jak zorganizować imprezę urodzinową, zobacz dostępne atrakcje, poszukaj na naszej stronie nieszablonowych pomysłów na to wyjątkowe wydarzenie! Zainspiruj się pomysłami miejsc na imprezy!

 

Pomysły i atrakcje na urodziny w agencji eventowej ARTMANN!!!

ARTMANN - organizacja imprez

ATRAKCJE
NA URODZINY

Ważnym elementem pomysłu na urodziny są atrakcje. Tutaj znajdziesz przynajmniej kilkadziesiąt propozycji do wyboru: gry, zabawy i pokazy na urodziny. Atrakcje do realizacji wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Zainspiruj się naszymi pomysłami atrakcji na urodziny!

ARTMANN - organizacja imprez

POMYSŁY
NA URODZINY

Pomysł na urodziny to nie sama atrakcja, to wybór charakteru spotkania, miejsca realizacji, dopasowanie menu, zaproszeń i wielu innych elementów. Pomysł to także hasło przewodnie imprezy, które tworzy charakter imprezy i sprawia, że uczesyniczy na dłużej takie wydarzenie zapamiętują!

ARTMANN - organizacja imprez

MIEJSCA NA
URODZINY

Wybór charakteru imprezy, terminu realizacji oraz określenie oczekiwań podpowiada jakie miejsce na urodziny wybrać: dom, restaurację, klub, wiejską chatę, plener lub statek, kopalnię węgla, żwirownię lub plażę, a może teatr, stadion lub lotnisko…?

ARTMANN - organizacja imprez

PORADNIK
URODZINOWY

Zastanawiasz się jak zorganizować urodziny swoje lub bliskiej Ci osoby? Znajdziesz tutaj niezbędne informacje związane zorganizacją urodzin, porady dotyczące miejsc i formy imprez, jakie atrakcje sprawdzają się doskonale, a jakie lepiej odłożyć na bok, kiedy i kogo zapraszać oraz w jaki sposób? 

ARTMANN TO SPRAWDZONY ORGANIZATOR IMPREZ

ZREALIZOWANYCH IMPREZ

POMYSŁÓW NA ATRAKCJE

ARTYSTÓW NA IMPREZY

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku już ponad 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji eventów procentujące nie tylko profesjonalizmem i bazą sprawdzonych pomysłów eventowych, ale przyczyniło się także do wypracowania mechanizmów, które dają naszym Klientom gwarancję realizacji zgodnej z poczynionymi ustaleniami oraz najnowszymi trendami. 

Zapewniamy kompleksową organizację imprezy urodzinowej: stworzenie oryginalnego pomysłu, dobór miejsca i formuły imprezy, obsługę techniczną, atrakcje i artystów, przygotowanie zaproszeń, oprawę muzyczną,  koordynację imprezy urodzinowej i realizację wszystkich elementów wynikających ze scenariusza imprezy urodzinowej.

IMPREZY URODZINOWE Z CHARAKTEREM

Organizacja imprez urodzinowych to paleta ogromnych możliwości, najważniejsze jednak by była dostosowana do charakteru jubilata lub jubilatki oraz zaproszonych gości. Przed kilku laty duża część atrakcji była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla imprez firmowych. Dzisiaj ta granica się zatarła! Niezależnie, czy planują Państwo organizację 18, 30, 40, 50, 60, czy 70-tych urodzin, a może zupełnie innego jubileuszu… w każdym z tych przypadków jesteśmy do Państwa dyspozycji! Organizujemy imprezy urodzinowe „klasyczne” i totalnie nieszablonowe – wybór formuły pozostawiamy do wspólnych ustaleń. Imprezy urodzinowe nawet te najbardziej oryginalne i realizowane z rozmachem, zawsze posiadają ducha „bliskości”, który sprawia, że mogą one jeszcze bardziej chwytać za serce!

Pomysł na imprezę integracyjną z Mikołajem
Pomysł na urodziny
18-URODZINY

Wybór miejsca, menu, muzyki, dekoracji… i teraz się zaczyna! Pokaz laserowy? Fotolustro? Pokaz barmański mistrza świata? To cały czas dopiero początek! Zorganizują najbardziej odlotowe 18-urodziny i poszukaj z nami wyjątkowego pomysłu!

30-URODZINY

30-urodziny bardzo często obchodzimy wśród znajomych, jesteśmy odważni w eksperymentowaniu miejsc i formuł spotkania. Czy masz już pomysł? Napisz do nas podpiwemy Ci jak zrobić szalone, wyjatkowe 30-ste urodziny!

40-URODZINY

40-urodziny? To świetny wiek! Możesz zorganizować klasyczne urodziny, ale możesz poszukać także czegoś oryginalnego… umówić wszystkich na godzinę 9.40, zebrać do autobusu i pojechać do teatru, na rondzie czterdziestolatka zatańczysz do ulubionej muzyki, następnie w Pałacu Kultury i Nauki na 40-stym pietrze zjecie urodzinowego torta i wreszcie udacie się do restauracji na kontynuację zabawy… podkręcamy, czy zwalniamy???

50-URODZINY

50-urodziny? Stajesz się poważniejszy? 50-lat to ważny wiek, który niesie ze sobą wiele wspomnień, ale cały czas czujesz się mlodo! Twoje urodziny mogą nawiązywać do Twoich najlepszych wspomnień lub marzeń, które cały czas są jeszcze przed Tobą. Lubisz podróżować? Zabierzemy Cię w podróż do miejsc Twoich marzeń!

60-URODZINY

60-urodziny! To najlepszy wiek! Wiesz czego chcesz i wiesz co możesz. W wyborach zapewne wspierają Cię dzieci, byc może szykują dla Ciebie urodzinową niespodziankę! Jak będą wyglądały Twoje urodziny??? Poznaj nasze pomysły!

URODZINY DLA ŻONY

Urodziny dla żony… czyli jak zaskoczyć żonę, żeby nie zaskoczyć Jej zbyt mocno, ale jednak, żeby zaskoczyć tak bardzo, by była szczęśliwa i pamietała swoje urodziny do końca życia! Pomożemy Ci w tym zadaniu! Poznaj nasze atrakcje na urodziny!

URODZINY DLA MĘŻA

Urodziny dla męża z miłością i z milości! Masz już pomysł? A jeśli nie, skontaktuj się znami! Wszystko Ci podpowiemy, zaprezentujemy pełna paletę możliwości!

ORGANIZACJA IMPREZY URODZINOWEJ

Szukacie pomysłu na niezapomnianą imprezę urodzinową? Jako agencja eventowa ARTMANN od dwudziestu lat zajmujemy się organizacją imprez na terenie całej Polski. Żyjemy w świecie eventów, obserwujemy i tworzymy trendy imprezowe, posiadamy jedną z największych baz atrakcji na impreyz urodzinowe i dział kreatywny, który przygotuje dla Ciebie oryginalne, jedyne w swoim rodzaju urodziny, które uczestnicy zapamiętaj na wiele kolejnych lat!

POMYSŁY NA URODZINY W RESTAURACJI –  ZOBACZ PRZYKŁADY:

Impreza urodzinowa jest bardzo osobistym wydarzeniem dlatego pomysły na urodziny muszą również być blisko związane z charakterem jubilata lub jubilatki. Przedstawiamy kilkanaście przykładowych pomysłów na urodziny w restauracji. Jeśli znajdziecie coś co się Wam spodoba, zainspiruje, podsunie kierunek działania to super! Zachęcamy równoczesnie do przedyskutowania tego tematu z nami, z doświadczenia wiemy, że ilość zrealizowanych przez nas imprez sprawia, że z łatwością odnajdujemy nowe pomysły urodzinowe, idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej osoby.

IMPREZA LAS VEGAS

URODZINY W LAS VEGAS

Pomysł na urodziny w formie imprezy LAS VEGAS z wykorzystaniem kasyna gry, w którym goście grają z wykorzystaniem dolarów przygotowanych z podobizną jubilata lub jubilatki! Poczuj się jak w Las Vegas! Ruletka, black jack, kości, poker, koło fortuny! Fantastyczna zabawa na urodzinach!

IMPREZA PRL

IMPREZA URODZINOWA W STYLU PRL

Minione lata wspominamy z ogromnym sentymentem… muzyka Czerwony Autobus, Kawiarenki, Nie ma wody na pustyni, Podaruj mi trochę słońca itp przywołują magiczne wspomnienia, szczególnie dla jubilatów, których lata młodości siegają tamtych lat.

Impreza Dookoła Świata

IMPREZA W KONWENCJI PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA

Impreza urodzinowa w konwencji podróży dookoła świata to jedna z najlepszych imprez w wersji premium! Z jubilatem lub jubilatką w towarzystwie pilota i stewardes odwiedzamy odległe kontynenty: Amerykę Południową i Północną, Azję, Antarktydę, Afrykę, Australię i oczywiście Europę! Takie urodziny, to pomysł na urodizny z efektem WOW!

Sanie Mikołaja

IMPREZA
MARYNARSKA

A może urodziny w formie rejsu statkiem lub na plazy blisko wody? Urodziny w formie imprezy marynarskiej to super pomysł do realizacji w tawernach i dla jubilatów, dla których żeglowanie i woda jest bliska sercu!

Świąteczna Fotobudka

IMPREZA CZTERDZIESTOLATKA

Pomysł na urodziny dla czterdziestolatka? To musi być coś wyjątkowego i mamy przynajmniej 40 pomysłów! Jeśli chcecie wiedzieć, jak swoje czterdzieste urodziny zorganizował nasz szef napiszcie! Było super!

Zdobienie pierników

IMPREZA URODZINOWA DZIECI KWIATY

Dzieci Kwiaty to super impreza rodzinowa: muzyka, tańce, specjalne dekoracje, konkursy, zabawy i niezwykłe stroje. A do tego koniecznie z naszym instruktorem tańca!

WARSZTATY PERFUMERYJNE

IMPREZA DUSZY ARTYSTY

Jeśli jubilatka ma duszę artystki, to koniecznie impreza urodzinowa musi być twórcza, bez wątpienia doceni artystyczny wkład w budowę wydarzenia. 

Warsztaty decoupage

CHŁOPSKIE
URODZINY

Pomysł na urodziny z udziałem grupy rekonstruktorskiej polskiej wsi, ale nie tylko!

Warsztaty zdobienia bombke

URODZINY DISCO
LATA 70-te i 80-te

Lata 70 – 80 to największe hity polskich dancingów, przy których do dzisiaj wszyscy się doskonale bawia: ABBA, Bony M, Bee Gees, Anna Jantar, Zdzisława Sośnicka, Lady Pank, Maanam, Madonna  i wiele innych. Tło tej muzyki to idealna inspiracja do organizacji urodzin.

Pokazy taneczne

URODZINY
LATINO

W gorących rytmach latynoskiej Ameryki, z instruktorem tańców latynowskich!

Moulin Rouge

URODZINY W STYLY FRANCUSKIM

Witamy w te urodziny w Moulin Rouge, w klimatach francuskiego kabaretu z wizytą rewii, karykaturzysty i wyjatkowych dekoracji rodem z paryskiej ulicy.

Fotolustro

URODZINY GWIAZDORSKIE

Czy jubilat ma parcie na szkło? Jest gwiazdą? A może uwielbia filmy? Atrakcje rodem z największych hitów kina! Zapraszamy na urodziny na czerwonym dywanie!

Tancerki country - pokaz taneczny w stylu kowbojskim

URODZINY W STYLU AMERYKAŃSKIM

Urodziny w plenerze, w stylu country, w pobliżu stadniny koni z atrakcjami rodem z westernu!

Konkursy mikołajkowe na wigilię firmową

URODZINY
SPORTOWE

Zamiast eleganckiej kolacji pomysł na urodziny w konwencji sportowej: na boisku lub na stadionie, na kreglach lub w klubie bilardowym z udziałem mistrzów ulubionej dyscypliny sportu, mamy ich kiludziesięciu do wyboru:)

Kasyno na wigili firmowej

IMPREZA URODZINOWA Z TEATREM

Wspólne wyjście do teatru zakończone kolacją to doskonale sprawdzony pomysł na urodziny!

Organizator imprez Mazowieckie - Warszawa

URODZINOWA
GRA MIEJSKA

Urodzinowa gra miejska, która prowadzi przez ważne dla jubilata miejsca, a w finale zbiera wszystkich gości w ustalonym punkcie! 

Warsztaty gry w bilard - atrakcja na imprezy

URODZINY
Z MISTRZAMI

Zaskocz jubilata/jubilatkę i zaproś na imprezę urodzinową pokaz wybranego mistrza: sportu, tańca, kulinariów lub innego!

Bal u ALa Capone - Prohibicja - kasyno zabawa

URODZINY
Z ALEM CAPONE

Zapraszmay do realizacji pomysłu na urodziny w formie imprezy U ALA CAPONE, czasów prohibicji!

Pomysł na imprezę integracyjną z Mikołajem

URODZINY
JAMES BOND

Czy Twój jubilat to Bond? Znasz odpowiedź!

Turniej gry w piłkarzyki - impreza piłkarska - imprez integracyjna

PIŁKARSKA IMPREZA URODZINOWA

Impreza urodzinowa z turniejem gry w piłkarzyki! Rozwiązanie polecane szczególnie, gdy wiemy o piłkarskich zainteresowaniach jubilata.

POMYSŁY NA URODZINY W TERENIE – ZOBACZ PRZYKŁADY:

Część imprez urodzinowych realizowana jest w hotelach i restauracjach, inna część imprez odbywa się w mniej konwencjonalnych lokalizacjach: na stadionie lub na wodzie, w lesie lub w ogrodzie, w teatrach, na statkach – pomysłów na lokalizację imprezy urodzinowej jest ogrom! Ważne, aby miejsce imprezy urodzinowej było dostosowane do charakteru jubilatki/jubilata i formuły spotkania.

Impreza na statku Dziwożona w Hotelu WITYNG

URODZINY
NA STATKU

Impreza urodzinowa na statku kreuje dziesiątki możliwośc! Zabierz gości w rejs dookoła świata, rejs wspomnień, rejs piracki lub klasycznie marynarski!

Tor gokartowy

URODZINY
NA TORZE GOKARTOWYM

Urodziny na torze gokartowym lub torze wyścigowym… moc emocji zakończona wspólną imprezą w jednej z sal, w której na codzień spotykają się mistrzowie sportów motoryzacyjnych…

IMprez integracyjna paintball

URODZINY
NA POLU PAINTBALLOWYM

Pole paintballowe może być miejscem częsci lub całej imprezy urodzinowej.

Impreza na polu golfowym - pomysł na jubileusz - atrakcja na imprezę

IMPREZA URODZINOWA NA POLU GOLFOWYM

Urodziny na polu golfowym z efektem WOW!

Escape room

URODZINY W ESCAPE ROOM

Escape room może być miejscem urodzin, może być także poczatkiem wielkiej przygody. W escape room moż ebyć ukryty klucz do skrzyni lub busa lub limuzyny, która zabierze gości w zaplanowane wczesniej miejsce… urodziny ta gra się zaczyna…

Konkursy mikołajkowe na wigilię firmową

URODZINY
W KOPALNI SOLI

Zaproś swoich gości do kopalni soli w Wieliczce, Bełchatowie lub Kłodawie i w tym meijscy zorganizuj wyjątkowe urodziny!

Kasyno na wigili firmowej

IMPREZA URODZINOWA Z TEATREM

Wspólne wyjście do teatru zakończone kolacją z wizytą Mikołaja i odtwórcy głównej roli w spektaklu jest ciekawym doświadczeniem.

Organizator imprez Mazowieckie - Warszawa

URODZINOWA
GRA MIEJSKA

Podchody multimedialne na urodziny! Uczestnicy otrzymują od nas tablety, w których znajduje się mapa z naniesionymi punktami z zadaniami. Podchody multimedialne to strategia, zabawa i rywalizacja. Wplątujemy gości w urodzinowe intrygi po to, by doprowadzić uczestników do miejsca, w którym czeka na nich JUBILAT!

Impreza pod namiotem

URODZINY POD NAMIOTEM

Impreza urodzinowa może także odbyć się w ogrodzie przy Twoim domu lub w innym uzgodnionym miejscu.

Eco warsztaty

URODZINY
W LESIE

Także w lesie zarówno casualowo, jak i surwiwalowo… Przywozimy prąd, namioty, zastawy, wszystko co jest niezbędne!

Organizacja eventów imprez sportowych

IMPREZA URODZINOWA NA STADIONIE

W Polsce mamy przynajmniej kilka niezwykłych stadionów, na których możemy zorganizować urodziny. Zarówno dla małych kameralnych grup, jak również dla grup bardzo licznych.

Organizator imprez Mazowieckie - Warszawa

IMPREZA URODZINOWA
NA ZAMKU

Jeśli Wasz jubilat uwielbia historię, dobrze czuje się w zamkowych klimatach to taka przestrzeń jest idealna na jego urodziny! Zapraszmay na iście rycerską ucztę!

ORGANIZACJA IMPREZY URODZINOWEJ

Szukacie pomysłu na niezapomnianą imprezę urodzinową? Jako agencja eventowa ARTMANN od dwudziestu lat zajmujemy się organizacją imprez na terenie całej Polski. Żyjemy w świecie eventów, obserwujemy i tworzymy trendy imprezowe, posiadamy jedną z największych baz atrakcji na impreyz urodzinowe i dział kreatywny, który przygotuje dla Ciebie oryginalne, jedyne w swoim rodzaju urodziny, które uczestnicy zapamiętaj na wiele kolejnych lat!

BLOG – JAK ZORGANIZOWAĆ URODZINY

Wbrew pozorom organizacja urodzin dla kogoś, kto nie robi tego na codzień, nie jest prostym rozwiązaniem. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty agencji eventowej ARTMANN. Jesli jednak zdecydujecie się na samodzielną organizację przygotowlaiśmy dla Was zestaw podstawowych informacji, co do których jesteśmy przekonani, że będą Wam pomocne i ułatwią to zadanie!

.

Koszt organizacji imprezy firmowej

Jakie są koszty imprezy urodzinowej?

Podobnie, jak każdy event, tak i organizacja imprezy urodiznowej wiąże się listą kosztów. Zobacz, jakie elementy mają główny wpływ na koszty impreyz urodzinowej i z jakimi kosztami musisz się liczyć podejmując się przygotowania impreyz urodzinowej?

Pomysły na urodziny

Najlepsze atrakcje na urodziny

Atrakcji na imprezy urodzinowe są setki, zobacz jednak kilka sprawdzonych propozycji, które są najpopularniejsze.

 

Pomysły na urodziny

Gdzie zrobić urodziny?

Odpowiedź na to pytanie dotyczy nie tylko tego, w jakim konkretnie miejsce można ozrganizować urodizny, ale także, czy zrealizować je tradycyjnie w restauracji, a może w hotelu, w ogrodzie, na plaży, w lesie… Pomysłów na miejsce organizacji urodzin są dziesiątki, zobacz wybrane z nich. 

Impreza pod namiotem

Urodziny w plenerze? Jakie ryzyka?

Organizacja urodzin w plenerze może być super pomysłem, ale niesie za sobą także pewne zgarożenia… Przeczytaj o nich. 

Pomysł na urodziny

Jak zorganizować urodziny?

Nie ma jednej, krótkiej odpowiedzi na pytanie o to jak zorganizować urodziny? Poznaj jednak 11 elementów organizacji urodzin.

 

Tor gokartowy

Jak zorganizować 40 urodziny męża?

Urodziny w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół, w formie klasycznego spotkania, a może zupełnie niekonwencjonalnie. 40 lat minęło… zapewne wiele imprez urodiznowych za Wami… może dobrym pomysłem będzie posuzkanie oryginalnych rozwiązań.

Pomysły na atrakcje – 18 urodziny

Obowiązkowym elementem 18-stych urodzin jest oczywiście DJ. Czy wiesz jednak, że bardzo często organizowane sa pokazy barmańskie, pokazy laserowe, że niezwykle popularnym rozwiązaniem jest fotolustro? Zobacz listę TOP 10 atrakcji na urodziny!