Na terenach sportowych organizujemy następujące imprezy dla firm:

  1. OLIMPIADY SPORTOWE:

Organizacja eventów dla firm w formie olimpiady sportowej na stadionach to jedna z najczęściej wykorzystywanych opcji. Olimpiada sportowa dla firmy ma charakter eventu, w trakcie którego Państwa gości dzielimy na kilka głównych reprezentacji, w ramach każdej reprezentacji zawodnicy uczestniczą w szeregu dyscyplin sportowych: meczach piłki nożnej, unihokeja, siatkówki, ale także konkurencji strzeleckich, rzutu oszczepem, pchnięcia kulą, rzutu piłką lekarską, biegów na krótkich dystansach 60, 100, 200, 400 metrów. Przygotowujemy także symulatory wyścigów, siłomierze oraz dmuchańce do rywalizacji. Częstym elementem olimpiad sportowych dla firm są także zespołowe zadania integracyjne: wyścigi na skrzynkach, cyrkiel, slalomy oraz wyścigi na nartach Małysza. Każdorazowo olimpiadę firmową dostosowujemy do konkretnej lokalizacji i Państwa oczekiwań. Jedno jest pewne, że sportowe atrakcje na eventach cieszą się ogromną popularnością. Stałym elementów imprez firmowych realizowanych na stadionach są także gwiazdy sportu – mistrzowie różnych dyscyplin, z którymi uczestnicy olimpiady chętnie się fotografują, ale przede wszystkim zaproszeni mistrzowie są skarbnicą wiedzy i ciekawostek dla gości.

  • TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ:

Częstym pomysłem na event firmowy jest turniej piłki nożnej, który może być zorganizowany na jednym stadionie lub jednocześnie w kilku lokalizacjach. Przy dużej ilości drużyn z różnych firm możemy podzielić Polskę na kilka regionów, w każdym z regionów przeprowadzić eliminacje, a następnie wszystkie drużyny zaprosić na wielki finał na stadionie w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Gdańsku.

Do realizacji turnieju możemy wykorzystać zarówno wielkie, znane stadiony, jak również mniejsze obiekty sportowe, których w Polsce mamy rzeczywiście bardzo dużo. Jako firma znamy ponad 60 takich obiektów, min. Konin, Ostrzeszów, Pniewy, Ślesin, Wolsztyn, Kleczew, Wrocław, Poznań, Pruszków, Trzemeszno, Września, Gniezno, Wronki, Ostrów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz itd.

  • PIKNIKI DLA FIRM:

Stadiony to doskonałe miejsce do organizacji pikników dla firm, szczególnie mniejsze obiekty bardzo często zlokalizowane są w atrakcyjnych terenowo przestrzeniach, w pobliżu ośrodków typu MOSIR, z terenami rekreacyjnymi – jak chociażby w Sierakowie, czy w Pniewach, gdzie oprócz płyty głównej stadiony te dysponują także terenem do ustawienia dmuchańców, cateringu i całego zaplecza piknikowego na imprezy firmowe.

  • KONCERTY:

Nie wszystkie stadiony umożliwiają wejście z imprezą plenerową na płytę główną stadionu. Znamy jednak wiele obiektów, które dysponują doskonałą przestrzenią do realizacji koncertów albo na płytach głównych, albo na boiskach bocznych, albo na terenach przyległych do stadionów.

  • SZKOLENIA, KONFERENCJE, PREZENTACJE:

Współczesne obiekty sportowe, to nie tylko przestrzeń do realizacji firmowych imprez sportowych, ale także pełne zaplecze sal konferencyjnych i szkoleniowych – stadion Narodowy w Warszawie, Poznaniu, czy we Wronkach. Szukając innowacyjnych rozwiązań na Państwa event, warto rozważyć także nietypowe lokalizacje, szczególnie jeśli miejsce eventu może nawiązać do dynamiki, rywalizacji, mistrzostwa, zaangażowania oraz siły i sprawności.

  • INNE OBIEKTY SPORTOWE:

Imprezy firmowe realizujemy także w innych obiektach sportowych niż stadiony: tory wyścigowe, pływalnie, tory żużlowe, sale lekkoatletyczne, a także lotniska, na których realizujemy pikniki extreme.

  • INNE pomysły na eventy sportowe:

Myśląc o organizacji eventów dla firm na stadionach i innych obiektach sportowych musimy pamiętać, że miejsca te to nie tylko miejsce eventowe na Państwa event. W wymienionych miejscach nie trzeba realizować całego eventu na własne potrzeby. Ciekawym rozwiązaniem może być zakup biletów dla Państwa zespołu i przyłączenie się do ogólnodostępnej imprezy sportowej, a następnie zwieńczenie takiego wyjścia w wybranym pubie lub restauracji. Podobny pomysł eventowy można zastosować zarówno w kontekście polskich imprez sportowych, jak również koncertów, czy przedstawień teatralnych. Wielokrotnie realizowaliśmy podobne imprezy firmowe i rzeczywiście bardzo dobrze to się sprawdza.

Organizacja eventów dla firm to nasza specjalność. Zapraszamy Państwa do KONTAKTU z nami, na podstawie otrzymanych informacji dobierzemy na Państwa imprezę firmową najbardziej optymalny teren do przeprowadzenia imprez typu: olimpiady sportowe, pikniki, wydarzenia promocyjne, nietypowe szkolenia,  konferencje, czy  imprezy integracyjne. Zapraszamy!

SPORTOWE ATRAKCJE NA EVENTY