IMPREZY DLA DZIECI

kilkaset atrakcji na imprezy dla dzieci na świezym powietrzu oraz w pomieszczeniach

zamki do skakania, zjeżdżalnie, dmuchane place zabaw, pokazy dla dzieci, gry i konkursy, warsztaty i animacje

IMPREZY i ATRAKCJE DLA DZIECI:

MIKOŁAJ Z LAPONII

Super atrakcje dla dzieci na okres Bożego Narodzenia! Prawdziwy Mikołaj z Laponii przyjeżdża autentycznie z Rovaniemi. Gwarantujemy, że robi ogromne wrażenie: strój, jego postura i magiczny język fiński. Mikołaj z Laponii – zapraszamy!

CHODZĄCE MASKOTKI

Chodzące maskotki to doskonała atrakcja na imprezę dla dzieci podczas pikniku, jak również podczas imprez realizowanych wewnątrz. Z żywymi pluszakami dzieci, ale także dorośli robią sobie pamiątkowe zdjęcia, maskotki rozdają gadżety, cukierki i prowadzą animacje.

FESTIWAL KOLORÓW HOLI

Festiwal kolorów to hit imprez ostatnich lat! Pełna emocji, zabawy z wykorzystaniem kolorów Holi.

WARSZTATY NAUKOWE

Warsztaty naukowe angażują dzieci, sprawiają, że dzieci otwierają wielkie oczywy. Uczą się, poznają zasady fizyki, chemi i tehcniki. Jednocześnie bawią się i poznają naukowe tajniki w sposób przystępny do maluchów.

ANIMACJE SPORTOWE

Animacje sportowe na imprezach dla dzieci – zetsaw ponad 30 gier, zabaw i konkursów w konwencji sportowe.

KOKTAJL BAR

Kolorowe, dymiące, zaskakujące drinki dla maluchów. Fantazyjne dodatki, słomik, owoce, gwiazdki, słodkości. Tgeo trzeba spróbować!

DMUCHAŃCE

Atrakcja na imprezę w postaci dmuchańców to obowiązkowy element każdej imprezy dla dzieci: place zabaw, zjeżdżalnie, zamki do skakania, tory przeszkód i wiel innych!

SKOKI W WORKACH

Skoki w workach to jedna atrakcji animacyjnych dla dzieci. Specjalnie przygotowane kolorowe wroki, rywalizacja na czas, w parach lub większych grupach. Start!

DMUCHAŃCE DLA DZIECI – które najpopularniejsze?

DMUCHAŃCE DLA DZIECI – które najpopularniejsze?

Przedstawiamy poniżej najpopularniejsze dmuchańce dla dzieci, zaczynamy od miejsca numer 10 i kończymy na tym, które wybierane jest najczęściej: NUMER 10 - DMUCHANE TUBY Nasze zestawienie otwierają dmuchane tuby, które...

DMUCHAŃCE

DMUCHAŃCE

KOlorowe dmuchańce na imprezy dla dzieci. Dysponujemy kilkudziesięcioma urządzeniami od zamków do zjeżdżalni poczynając, przez zamki do skakania, dmuchane place zabaw w kilku odsłonach, eurobunge, baseny z piłeczkami,...

CIOTKA AGATKA

CIOTKA AGATKA

Program imprezy dla dzieci pt. CIOTKA AGATKA zapewnia szerokie spektrum aktywności dla najmłodszych od konkurencji sportowych poczynając, przez animację taneczną, a na wizycie specjalnych gości kończąc:)

CHODZĄCE MASKOTKI NA IMPREZĘ

CHODZĄCE MASKOTKI NA IMPREZĘ

Chodzące maskotki bajkowych postaci jako atrakcja na imprezę dla dzieci - zaskocz uczestników imprezy i zaproś dziecięce gwiazdy! Proponujemy wizytę następujących maskotek: 1. Myszka Miki 2. Myszka Mini` 3. Kaczor...