ORGANIZACJA IMPREZY INTEGRACYJNEJ COVID:

Team building w czasie koronawirusa. Masowe imprezy, zadania wymagające bliskości, warsztaty kulinarne i w małych przestrzeniach odsuwamy na razie na bok. Mamy jednak doskonały czas do organizacji imprez integracyjnych w terenie oraz realizacji w niewielkich grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Organizacja imprezy integracyjnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwko COVID jest jak najbardziej możliwa!

W okresie covid doskonale sprawdzą się regaty żeglarskie, warsztaty eco torba realizowane w otoczeniu przyrody, warsztaty webinarowe oraz działania z obszaru CSR np. tworzenie masek lub przyłbic dla wybranych grup, a także budowa budek lęgowych dla ptaków, zespołowe sadzenie lasów itp.

Doskonałym pomysłem na organizację imprezy integracyjnej są także podchody miejski, ale… z wykorzystaniem tabletów. W imprezie takiej mogą wziąć udział zarówno bardzo małe grupy kilku osobowe, jak również grupy nawet 500 osobowe.

PODCHODY CYFROWE W TERENIE:

Doskonały pomysł na integrację w czasach COVID i w czasach bez epidemii również.

Zabawa, mobilizacja, rywalizacja, ciekawość, integracja i przyjemność!

Jak wygląda przebieg imprezy?

Wszystkich gości dzielimy na zespoły 2-6 osobowe, każdy z zespołów otrzymuje swój tablet, w którym znajduje się mapa z naniesionymi punktami kontrolnymi… 

Przygotowujemy od 100 do 200 punktów kontrolnych. Punkty kontrolne podzielone są na kilka kategorii, a każda z kategorii jest inaczej punktowana. Jednym z pierwszych zdań, jest przyjęcie strategii: łatwe zadania, ale dużo punktów, czy może mniej zadań, ale bardziej ambitne i lepiej punktowane? Z doświadczenia wiemy, że życie bardzo szybko weryfikuje plany

Zabawę integracyjną podkręca fakt, że choć zespoły się fizycznie nie widzą (chociaż mogą się na trasie spotkać), to na tabletach wyświetla się ilość punktów zdobyta dotychczas przez inne grupy. Informacja ta motywuje uczestników, to jeszcze większego zaangażowania w projekt, jedni zaczynają myśleć: tak niewiele brakuje, by być na podium, inni mówią, no musimy się sprężyć, bo nie możemy być ostatni, a jeszcze inni „Zostaniemy zwycięzcami!”! Podgląd ten znika na 15-30 minut przed zakończeniem eventu, by do samego końca pozostawić odrobinę niepewności.

Na trasie podchodów zwiedzamy miasto: poznajemy jego najciekawsze miejsca, historie i anegdoty, wszystkiego doświadczamy na własnej „skórze”.

Impreza integracyjna w formie cyfrowych podchodów miejskich łączy ze sobą, wydawałoby się, że dwie trudne do połączenia strefy: multimedialność i aktywność na świeżym powietrzu, co zwiększa poziom bezpieczeństwa uczestników.

10 minut przed zakończeniem wysyłamy uczestnikom komunikat dotyczący miejsca, w którym wszyscy się spotykamy. W miejscu spotkania ogłaszamy wyniki, ale zanim to się stanie przedstawiamy specjalną prezentację pokazującą zdjęcia wykonane przez gości przy pomocy tabletów i co najważniejszej prezentujemy różne statystyki: jaka była kolejność zespołów, po 30 minutach, godzinie i 30 minutach przed zakończeniem, ile kroków wykonały poszczególne drużyny, ile kalorii spaliły i wreszcie także kto zdobył największą ilość punktów. Zabawa doskonała!

Na czas pandemii dostosowaliśmy do potrzeb grup także jeden z naszych najpopularniejszych programów integracyjnych pt. LEŚNA PRZYGODA, w którym zebraliśmy zestaw zadań, które budują zespół, uczą komunikacji, tworzą zaufanie i wskazują wagę zespołu i rolę lidera. Program integracyjny pt. LEŚNA PRZYGODA realizujemy dla grup bezpośrednio przy hotelu lub w pobliskich lasach i parkach. Jeśli zależy Państwu na typowym programie typu team building to ta propozycja jest kwintesencją wszystkich celów.

Zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie w organizacji Państwa imprezy integracyjnej.