Piknik piracki zaprasza pracowników do świata fascynującej przygody – pełnego skarbów, szlachetnych trunków, pięknych statków i szalonych korsarzy z charakterem. Zadbaliśmy o bogactwo atrakcji, które zadowolą  najwybredniejsze gusta. Ahoj piracka przygodo! Załoga Kulawego Kida, zaprasza do wejścia na pokład statku, który sieje postrach na morzach. Zatem zabieramy Was na piracką przygodę. Na pikniku pirackim nie zabraknie niespodzianek, mnóstwa konkursów i zabawy a wszystko w klimacie Piratów z Karaibów.

Kapitan statku zaprasza gości do pirackiego kasyna, gdzie będzie można spróbować szczęścia w kościach. Jak mawiają, kto nie ma szczęścia w miłości, ma szczęście… kolejnym ważnym punktem pikniku jest turniej przeciągania liny, wyłoni tych najsilniejszych, którzy będą mogli pochwalić się swoją siłą przed Kulawym Kidem. Turniej Darta pokaże kto ma najcelniejsze oko spośród gości. Konkurs strzelecki to obowiązek każdego postoju w porcie. Kapitan musi wiedzieć, na kogo może liczyć w wyprawie. Załoga piracka nauczy gości wiązania węzłów żeglarskich. Przede wszystkim tego najważniejszego – ratunkowego.

Cały piknik odbywa się w atmosferze pirackiej zabawy, przy szantach. Wybrane spośród gości klany, rywalizują między sobą w różnych zmaganiach. Ta ferajna, która wygra pojedynek, będzie towarzyszyć Kapitanowi w ogromnym wyzwaniu jakim jest odnalezienie skarbu pirackiego. Przez cały czas trzeba mieć się na baczności, bo nie wiadomo, kto wygra pojedynek. Zatem do boju !!! Ahoj przygodo!!!

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK PIRACKI. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny PIRACKI możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK PIRACKI obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU BAJKOWEGO Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.