Imprezy tematyczne to doskonały pomysł na oprawę artystyczną firmowej imprezy!

Główne powody, dla których organizatorzy wybierają imprezy tematyczne

1. Z powodu świetnej zabawy:

Imprezy tematyczne zapewniają doskonałą zabawę i to nie podlega dyskusji. Zanim zacznie się impreza, samo hasło tematu wprowadza gości w określony nurt wydarzenia. Motyw inspiruje i moderuje.

2. Ze względu na „nośność tematu”

Temat imprezy sprawia, że goście takiej imprezy na dłużej ją zapamiętują, chętniej o nich opowiadają i przez długie lata, nawet jeśli zaczynają zapominać co konkretnie się działo to wspominają: „pamiętamy tę imprezę gangsterską…”

3. Komplementarność oprawy artystycznej

Impreza tematyczna obejmuje nie tylko atrakcje, ale cały zestaw elementów: nagłośnienie, oświetlenie, oprawę muzyczną, dekoracje, gadżety, występy artystów, prowadzącego i koordynację. Fakt ten sprawia, że decydując się na taką oprawę artystyczną imprezy nie muszą Państwo zaprzątać sobie już niczym głowy, nie muszą szukać Państwo pojedynczych atrakcji i zastanawiać się jakie ze sobą połączyć.

4. Bycie z gośćmi

Wreszcie co ważne, podczas imprezy tematycznej, jako organizator mogą Państwo skupić się na byciu z gośćmi. Mamy porównanie: czasami firma zamawia oddzielnie DJ’a, w innym miejscu grupę taneczną a w jeszcze innym miejscu dekoracje, konferansjera i gadżety… zamiast skupić się na świętowaniu z gośćmi, przedstawiciel firmy biega i uzgadnia bezustannie z poszczególnymi wykonawcami mnóstwo elementów. Oczywiście można tego uniknąć angażując agencję eventową lub co w wielu przypadkach jeszcze łatwiejsze: zamówić imprezę tematyczną.

5. Różnorodność atrakcji

Atrakcje na imprezie tematycznej chociaż są w jednym temacie, to jednak są zróżnicowane: część gości lubi oglądać, część preferuje aktywne zaangażowanie, a jeszcze inni chcą się wyłączyć i załatwić konkretny biznes. Impreza tematyczna zazwyczaj zawiera przynajmniej kilka różnych atrakcji dlatego wszystkie oczekiwania gości mogą być spełnione. W ten sposób każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizując kabaret lub koncert możemy nie trafić w gusta gości, wybierając imprezę tematyczną np. PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA mamy tam pokazy kapeli szkockiej, brazylijską sambę, pokazy walk kendo, zespół bębniarski, tancerki Chicago, a także zestaw atrakcji stanowiskowych nawiązujący do kultur różnych krajów. Jesteśmy pewni, że po takiej imprezie każdy z gości wychodzi zachwycony!

6. Różnorodność tematów imprez tematycznych

Posiadamy w swojej ofercie ponad 50 tematów imprez tematycznych, na życzenie gości przygotowujemy także indywidualne imprezy tematyczne. Ilość ta sprawia, że w zasadzie dla każdej grupy możemy znaleźć idealnie dopasowany program. Wystarczy, że powiedzą nam Państwo o swoich marzeniach i oczekiwaniach.

7. Efekt WOW

Efekt WOW to obowiązkowy element każdej imprezy, impreza tematyczna to także scenariusz, zmiany akcji, zaskoczenia, muzyka budująca napięcie. Ilość elementów stwarza, że stworzenie efektu WOW jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku standardowej imprezy bez określonego tematu.

8. Atrakcyjną cenę

Impreza tematyczna jest zestawem różnych elementów, standardem w ekonomii jest to, że kupując nie jeden element, ale zestaw – globalna cena staje się niższa. Dodatkowo zyskują Państwo spójność imprezy i co ważne: jedną osobę, która koordynuje cały wieczór.

Zapraszamy do skorzystania z programów imprez tematycznych ARTMANN! Prosimy o telefon lub maila z informacjami na temat Państwa imprezy