Polski zespół pop-rockowy, który swoją działalność rozpoczął w 2005 roku w Rzeszowie. Wnioskując z wywiadów, nazwa ich zespołu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu”. Zespół przez wiele lat swojej działalności wypuścił sporą ilość albumów, za która zdobył równie dużą liczbę nagród.

UTWORY ZESPOŁU PECTUS

Do najbardziej popularnych utworów tego zespołu należą: „Barcelona”, „To co chciałbym Ci dać”, „Kolęda Dwóch Serc”, czy „Jeden moment”.

ORGANIZACJA KONCERTU PECTUS

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb zespołu Pectus oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Pectus możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Pectus.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.