Założony w 1997 roku przez braci Wojciecha i Piotra Cugowskich. Polski zespół rockowy. Przez wiele lat skład zespołu często się zmieniał, lecz od momentu powstania działa nieustannie. Zespół występował na wielu festiwalach, między innymi w 2014 roku wzięli udział w TOPtrendy w Sopocie.

UTWORY ZESPOŁU BRACIA

Cały skład posiada wiele utworów które nie jeden z nas kiedyś słyszał, do najpopularniejszych należą np.: „Po drugiej stronie chmur”, „Wierze w lepszy czas”, czy „Napisane”.

ORGANIZACJA KONCERTU BRACIA

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb zespołu Bracia oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Bracia możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Bracia

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.