Organizacja koncertu lub innego wydarzenia eventowego wiąże się także z wynajmem sceny dostosowanej do potrzeb konkretnej imprezy w hotelu, w plenerze, w centrum handlowym, w sali targowej, w sportowej  lub innego miejscu.

Podczas imprez spotykamy się z kilkoma sytuacjami:

  1. Impreza odbywa się w hotelu lub sali i wówczas potrzebne są jedynie moduły sceniczne, czasami szczególnie gdy scena jest na wysokich nogach montujemy także barierki ochronne.
  2. Innym razem impreza odbywa się w plenerze, ale pod namiotem i mamy tutaj sytuację identyczną jak powyżej.
  3. Czasami impreza odbywa się w miejscu, w którym jest tzw. „muszla koncertowa”, ale wtedy również się zdarza, że na muszli koncertowej (szczególnie przy dużych składach zespołów) budujemy wyspy sceniczne dla zespołów perkusyjnych, sekcji dętych, klawiszy lub innych.
  4. W okresie imprez plenerowych zazwyczaj jednak imprezy odbywają się „pod chmurką” i wówczas wykorzystujemy sceny z pełnym zadaszeniem.

Sceny modułowe możemy budować w dowolnych konfiguracjach z elementów 2mx 1m. Nie ma również żadnego problemu technicznego, aby tworzyć zakola i dowolne figury geometryczne w zakresie kształtu i wysokości poszczególnych elementów. Niestety rozwiązania nietypowe kształtują nietypowe ceny.

W swojej ofercie posiadamy 3 profesjonalne sceny o rozmiarach:

  1. SCENA DUŻA – 12 mx 10 m
  2. SCENA ŚREDNIA – 10 m x 8m
  3. SCENA MAŁA – 6m x 5m

Posiadamy także mini-sceny w rozmiarach:

  1. MINI-SCENA A: 4m x 3m
  2. MINI SCENA B: 3m x 2m

W przypadku zapotrzebowania na sceny bez zadaszenia możemy zbudować dla Państwa podesty o powierzchni nawet 300 m2.