Impreza integracyjna dla firm w formie REGAT ŻEGLARSKICH z aktywnościami na łodzi.

Jeśli jezioro, to koniecznie żagle. Jeśli żagle, to dlaczego nie regaty? Regaty to wspaniały sposób na integrację uczestników, rywalizację i zdobywanie nowych umiejętności.

Dla uczestników przygotowujemy łodzie typu Tango, Sasanka, Sportina. Każda łódź posiada na swoim pokładzie sternika, który dowodzi jednostką i wprowadza uczestników w tajniki żeglowania i podpowiada jak „łapać wiatr w żagle”.

Przed przystąpieniem do wyprawy uczestnicy zostają podzieleni na zespoły, każdy z gości otrzymuje chustę z żeglarską z nazwą swojej drużyny.Na zakończenie następuje wręczenie pucharu dla najlepszej drużyny i dyplomów żeglarskich dla wszystkich uczestników.

Realizację regat żeglarskich proponujemy w kilku lokalizacjach w Polsce, oczywiście na Warmi i Mazurach, ale także nad Zalewem Zegrzyńskim i przede wszystkim w centrum Polski: nad Jeziorem Powidzkim oraz nad Jeziorami Ślesińskim, Mikorzyńskim i Jeziorem Pątnowskim. Doskonale znamy te miejsca dlatego możemy w tych lokalizacjach zrealizować nie tylko regaty, ale także rozbudowane programy team buidlingowe z wykorzystaniem łodzi ale także innych sprzętów na wodzie i lądzie – na wysepkach i zatoczkach.

Regaty żeglarskie realizujemy w kilku wariantach: w formie typowo żeglarskiej podczas której uczestnicy mogą przejść podstawowe szkolenie, w formie integracyjnej w połączeniu z zabawą a także w formie „regeneracyjnej” po intensywnym wieczorze. Wariant wyprawy pod żaglami, stopień zaangażowania, długość regat i szereg innych elementów uzgadniamy indywidualnie.