Polski satyryk, artysta kabaretowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Urodzony we Wrocławiu, tam też studiował na Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Już wtedy zajmował się twórczością kabaretową. W 1981 roku został członkiem warszawskiego kabaretu Pod Egidą. Prowadził także kilka programów telewizyjnych.

Jego występy:

  • 1973–1977 – Studio 202
  • 1996–1998 – Dyżurny Satyryk Kraju
  • 1998–2004 – Ale plama
  • 2006–2008 – Śmiechu Warte 
  • 2007 – Szkoda gadać 

Zajmujemy się angażem wybranego artysty kabaretowego na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu lub stan-up. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Krzysztof Piasecki oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia kabaret Krzysztof Piasecki możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera -kabaret Krzysztof Piasecki.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Krzysztof Piasecki w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.