Mariusz Kałamaga – urodzony 8 listopada 1981 roku w Bytomiu, polski artysta kabaretowy, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek i lider kabaretu Łowcy.B.

Studiował animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji. To właśnie tam poznał resztę grupy i wspólnie założyli formacje Łowcy.B.

W 2014 roku ogłosił, że opuszcza grupę kabaretową i od tamtej pory prężnie działa sam.

Od 2015 roku współpracuje z RMF FM, gdzie współprowadzi program Wstawaj, szkoda dnia.

Z ciekawostek można zaznaczyć, że w 2017 roku brał udział w siódmej edycji programu Dancing with the Stars.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza Mariusz Kałamaga oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia stand up w wykonaniu Mariusza Kałamagi możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera artysty.  

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Kałamaga w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.