Urodzona w Świętochłowicach – polska aktorka, wokalistka, konferansjer oraz artystka kabaretowa. Co ciekawe z wykształcenia – malarka. Swoją popularność zawdzięcza między innymi roli w serialu komediowym Święta wojna, emitowanym przez TVP2. Lista jej osiągnięć jest bardzo długa.

Każda impreza poprowadzona przez nią to przede wszystkim wspaniała atmosfera. Jest bardzo miła i sympatyczna, do tego łatwo łapie kontakt z publicznościom.

Aktualnie zajmuje się między innymi występami o charakterze  kabaretowym.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Joanna Bartel oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Joanna Bartel możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Joanna Bartel.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności atrakcji kabaretu Joanna Bartel w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.