Wśród naszych tematów imprez można znaleźć kilka propozycji, które nawiązują do czarów i magii, które owiane są wątkiem tajemnicy i wiedzy sekretnej. Sabat czarownic, Andrzejkowa impreza firmowa, Diabły i Anioły, Pokaz iluzji i wreszcie MAGICZNA NOC. W rzeczywistości każda z powyższych imprez tematycznych dedykowana jest na inne wydarzenie różniące się czasem, miejscem, uczestnikami lub budżetem.

MAGICZNA NOC to propozycja na imprezy firmowe, których uczestnikami są nie tylko pracownicy firmy, ale przede wszystkim klienci. W odróżnieniu chociażby od Sabatu Czarownic program Magicznej Nocy jest mniej angażujący stworzony w większym stopniu by oglądać.

Impreza tematyczna MAGICZNA NOC obejmuje kompleksową organizację imprezy: nagłośnienie i oświetlenie, dekoracje w magicznym klimacie imprezy, gry i zabawy dostosowane do przewodniego motywu, konferansjera prowadzącego cały wieczór w roli tajemniczego mistrza ceremonii, materiały poligraficzne związane z projektem i oczywiście pełen zestaw artystów nawiązujących do klimatu imprezy tematycznej w konwencji spotkania MAGICZNA NOC (min. pokaz iluzjonisty, pokazy taneczne do muzyki z filmów Harry Potter i Alicja w Krainie Czarów).

Jeśli zainteresowała Cię prezentowana impreza tematyczna lub też byłbyś zainteresowany organizacją imprezy w innym temacie napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie propozycję. KONTAKT

Zobacz także inne imprezy tematyczne organizowane przez agencję eventową ARTMANN!

Organizacja imprez tematycznych ARTMANN – ZAPRASZAMY!