Organizacja koncertów gwiazd na imprezach dla firm, na piknikach firmowych, jubileuszach, imprezach rozrywkowych, uroczystych galach i imprezach integracyjnych. Zajmujemy się kompleksową organizacją koncertów: angaż gwiazdy na imprezy, wynajem sceny, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, obsługa formalna, koordynacja całego występu.

SCENA DLA GWIAZDY IMPREZY:

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb konkretnej gwiazdy, dostępnej przestrzeni, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy.

NAGŁOŚNIENIE i OŚWIETLENIE KONCERTU:

Zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA KONCERTU:

Organizacja koncertów to także koordynacja występów, uzgodnienia formalne, w tym: ZAiKS, logistyka, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego oferujemy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera.

LISTA GWIAZD ESTRADY:

Zapraszamy do zapoznania się z listą zespołów, z udziałem których z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa koncert.

Zobacz propozycje zespołów, ceny i zakres realizacji.