Urodzona  21 lipca 1980 roku – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, również kompozytorka i autorka tekstów. Posiada długo letni staż występów w zespole Łzy. Solowo wydała 4 albumy. Co ciekawe w 2010 roku czasopismo „Machina” umieściło ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”.

UTWORY – ANIA WYSZKONI 

Artystka w swoim portfolio posiada zdecydowanie ogromną ilość utworów, wiele z nich odnisło sporą popularność, należą do nich: „Biegnij przed siebie”, „Wiem że jesteś tam”, „Nie chce Cię obchodzić”, czy „Zapytaj mnie o to kochany”.

ORGANIZACJA KONCERTU – ANIA WYSZKONI

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb wokalistki – Ania Wyszkoni oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu artystki – Ania Wyszkoni możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Ania Wyszkoni.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.