AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region PODKARPACKIE

organizacja imprez dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Szukasz agencji eventowej, której będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
Rzeszowie, Przemyślu, Sanoku, Stalowej Woli, Arłamowie  lub okolicy?
 

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ NA POLSKIM RYNKU

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W PODKARPACKIM

Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Arłamów, czy Ustrzyki Dolne to jedne z najdoleglejszych miejscowości od siedziby naszej firmy, która mieści się w samym centrum Polski. A jednak nasi klienci, którym zależy na profesjonalnej realizacji i sprawdzonym wykonawcy chcą, abyśmy także i w województwie podkarpackim realizowali dla nich eventy. Z doświadczenia wiemy także, że pomimo odległości nasza oferta jest nadal konkurencyjna pod względem finansowym. Z tego też powodu wymienione miejscowości są nam bardzo dobrze znane, zrealizowaliśmy tam szereg imprez firmowych i z przyjemnością organizujemy super eventy w tych okolicach.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W PODKARPACKIM

Agencja eventowa ARTMANN współpracuje z dziesiątkami obiektów w  w całej Polsce. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji usługi doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również zestaw porad, które są niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Państwu atrakcyjny rabat w wybranym przez Państwa hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do KONTAKTU!

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM:

Bristol Tradition&Luxury – Rzeszów, Hotel Ambasadroski – Rzeszów, Hotel Sanova – Jarosław, Hotel Arłamów, Hotel Rzeszów, Hilton Garden Inn Rzeszów, Hotel Albatros – Przemyśl, Hotel Atena – Mielec, Blue Diamond Hotel Active SPA – Nowa Wieś, Hotel Evva – Tanobrzeg, Hotel Bacówka Radawa & SPA, Rado Resort SPA & Wellness – Mielec, Dwór Kombornia – Korczyna, Hotel Skalny – Polańczyk, Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór – Świlcza, Hotel Salamandra – Hoczew,     

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na imprezę firmową dla Twojej grupy.

IMPREZY INTEGRACYJNE RZESZÓW, ARŁAMÓW, MIELEC i okolica!

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 spraewdzonych scenariuszy budujących zespoły!

5 + 9 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl