MIKOŁAJKI, czyli IMPREZY Z MIKOŁAJEM

Jeśli imprezy z Mikołajem, to tylko z ARTMANN – oficjalny organizator pobytu prawdziwego Mikołaja z Laponii w Polsce. Dziesiątki propozycji imprez mikołajkowych, ogromne doświadczenie i niebywała kreatywność.

Nadchodzi grudzień i… IMPREZY Z MIKOŁAJEM!

Jeśli myślą Państwo o organizacji imprezy z Mikołajem to agencja eventowa ARTMANN z przyjemnością podejmie się dla Państwa tego zadania! Od ponad 20 lat organizujemy mikołajki dla różnych firm zarówno w formie imprez rozrywkowych, jak również imprez integracyjnych. Realizujemy także Mikołajki w formule imprez otwartych, które organizujemy przede wszystkim w miastach i centrach handlowych.

Od kilku lat jesteśmy także organizatorem wizyty prawdziwego Mikołaja z Laponii. Postać tego Mikołaja budzi największe emocje, jego obecność odbiera głos dzieciom i co mogłoby się wydawać niemożliwe, ale także dorosłym, i jedni i drudzy robią wielkie oczy na jego widok, a na ustach pojawia się błogi uśmiech.

Firmowe imprezy z Mikołajem realizowaliśmy przynajmniej na kilkadziesiąt różnych sposobów. Zawsze, nawet jeśli wybierają Państwo jeden ze sprawdzonych scenariuszy dostosowujemy go Państwa indywidualnych potrzeb. Jednocześnie, zaplecze, które posiadamy i zdobyte doświadczenie sprawia, że z przyjemnością podejmujemy się także projektów imprez z Mikołajem wg całkowicie zindywidualizowanych potrzeb i wytycznych.

Poniżej przedstawiamy przykłady imprez mikołajkowych.

.

MIKOŁAJ Z LAPONII

Prawdziwy Mikołaj z Laponii to niezwykły gość, na codzień można go spotkać jedynie w Rovaniemi, ale na kilka dni w orku zagląda także do Polski. Zajmujemy się koordynacją pobytu Mikołaja z Laponii w Polsce. jesli byliby Państwo zainteresowani spotkaniem z Mikołajem zapraszamy do kontaktu.

IMPREZA MIKOŁAJKOWA

Imprezy z Mikołajem to temat rzeka, czasami po prostu dyskoteka, innym razem kolacja z wizytą Mikołaja, a innym razem poprostu rozbudowany program artystyczny  lub impreza integracyjna.

WIZYTA MIKOŁAJA

Bywają imprezy mikołajkowe, na których nie potrzebujemy nic więcej poza wizytą Mikołaja, a czasami potrzebujemy po prostu Mikołaja, który zajrzy do firmy i wręczy pracownikom prezenty.

INTEGRACYJNA IMPREZA MIKOŁAJKOWA

Mikołajki to doskonały czas do organizacji firmowej imprezy integracyjnej, to doskonały czas do realizacji imprez integracyjnych z elementami CSR, by podzielić się z oosbami, które rzeczywiście są w potrzebie. 

WARSZTATY ZDOBIENIA BOMBEK

Każdy z uczestników warsztatów tworzy swoją wymarzoną bombkę. Doskonała propozycja do realizacji w formie imprezy integracyjnej (szcczególnie wersja tworzenia eco bombek), ale także w wersji skróconej jako element wieczoru mikołajkowego.

 

ŚWIATECZNE WARSZTATY DECOUPAGE

Świąteczne warsztaty decoupage to doskonały pomysł na imprezę z Mikołajem. Imprezę dedykujemy zarówno kobietom, jak również mężczynom. Zdobimy motywami mikołajkowymi nie tylko talerzyki, ale także deski do krojenia, podstawki pod piwo i wiele innych. Setki przygotowanych wzorów pozwalają każdemy znaleźć coś najfantastyczniejszego dla siebie!

TWORZENIE ŚWIĄTECZNYCH PIERNIKÓW

Świąteczne piernik, to oczywiście obowiązkowe MUST HAVE w grudniu. Fantazja ich zdobienia, zapach i wygląd przywołuje najmilsze wspomnienia.

AKCJE PROMOCYJNE Z MIKOŁAJEM

Niestety Mikołaj z Laponii jest tylko jeden, ale w grudniu potrzebne są rzesze śnieżynek i elfów do realizacji akcji promocyjnych w psd. Służymy w tym zakresie pomocą, posiadamy kilkadziesiąt osób, które mogą obsługiwac eventy promocyjne na terenie całej Polski.

AKCJA CHOINKA

AKCJA CHOINKA to przykład stworzonej przez nas mikołajkowej imprezy integracyjnej. Program trwa około 2 godziny, goście wyruszają w teren na poszukiwanie choinki i rekwizytów, które posłużą do przybrania świątecznego drzewka. Zabawa gwarantowana!

WIECZÓR KOLĘD

Proponujemy Państwu kilka wriantów koncertów kolęd: wersje dixilandowa, wersja klasyczna z instrumentami smyczkowymi, ale także kolędy zagrane na harfie. Zatem jeśli planują Państwo imprezę mikołajkową, w której chcieliby Państwo jedynie akcent świąteczny to jest to świetna propozycja dla Państwa.

MIKOŁAJKOWE WYJŚCIE DO TEATRU

Imprezy mikołajkowe moglibyśmy podzielić na te szalone i mega rozrywkowe, ale także na te bardziej stonowane… jednym z rozwiązań jest mikołajkowe, wspólne wyjście do teatru, z kolacją w foyer teatralnym.

GRA MIEJSKA „GDZIE JEST MIKOŁAJ?”

Ś.

FIRMOWE MIKOŁAJKI DLA DZIECI

Ś.

 ZAUFAŁO NAM KILKASET FIRM

Jako agencja eventowa obsługujemy małe, prywatne firmy, jak również ogromne polskie i międzynarodowe korporacje oraz organizacje prywatne i publiczne, przez ten czas zaufały nam tysiące osób prywatnych – organizatorów imprez w całej Polsce.
Poniżej przykładowe marki dla których mieliśmy przyjemność organizować imprezy firmowe:

a także wiele innych wspaniałych firm i marek wiodących na rynku polskim i międzynarodowym, których nie sposób wszystkich wymienić.