Młody zespół, który powstał w 2018 roku, założony przez rodzeństwo Katarzynę i Jacka Sienkiewicz cieszy się ogromną popularnością. Wcześniej rodzeństwo występowało w zespole Hollow Quartet. Swój występ odbyli także w telewizyjnym talent show Must Be the Music.

UTWORY ZESPOŁU KWIAT JABŁONI

Do najbardziej popularnych utworów tego zespołu należą: „Dziś późno pójdę spać”, „Niemożliwe”, czy „Idzie zima”.

ORGANIZACJA KONCERTU – KWIAT JABŁONI

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb zespołu Kwiat Jabłoni oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu – Kwiat Jabłoni możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Kwiat Jabłoni.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.