Polski zespół muzyczny, łączący tradycyjne brzmienie pochodzące z terenów Karpat z wieloma popularnymi gatunkami muzycznymi, między innymi : jazz, pop, rock’n’roll. Prowadzony od 1998 roku przez braci Pawła i Łukasza Golców oraz Edytę Golec, żonę jednego z braci. Nazwa zespołu nawiązuje do pisowni gwarowej słowa „orkiestra”

UTWORY ZESPOŁU GOLEC UORKIESTRA

Zespół swoją popularność zawdzięcza wielu utworom. Do najbardziej rozpoznawalnych należą:

„Szarpany”, „Lornetka”, „Pędzą konie”, „Sciernisco”, „Życie jest muzyką”, czy „Górą Ty”. Ciekawostka może być fakt, że jeden ze swoich utworów, który sami skomponowali – „Leć muzyczko” dydykowali papieżowi Janowi Pawłowi II.

ORGANIZACJA KONCERTU ZESPOŁU GOLEC UORKIESTRA

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb zespołu Golec uOrkiestra oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Golec uOrkiestra możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Golec uOrkiestra.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.