Polsko-ukraiński zespół muzyczny wykonujący muzykę opierającą się na wielu gatunkach muzyki, między innymi – folk, rock, ska, punk. Założony w 2002 roku w Olsztynie przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów, oraz przyjaciela Łukasza Kojrysa. Enej ze względu na pochodzenie części składu zespołu, czerpie inspiracje z kultury ukraińskiej.

UTWORY ZESPOŁU ENEJ

W swoim portfolio posiadają ogromną ilość utworów, które odniosły sukces. Należą do nich między innymi: „Kamień z napisem LOVE”, „Lili”, „Zagubiony”, czy „Symetryczno-liryczna”.

ORGANIZACJA KONCERTU ENEJ

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb zespołu Enej oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Enej możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Enej.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.