Urodzony 23 czerwca 1969 w Gredelach polski muzyk i piosenkarz mocno związany z branżą disco polo, ale przede wszystkim wokalista popularnego zespołu Akcent. Już w trakcie nauki w szkole podstawowej, mając 7 lat rozpoczął swoją edukacje muzyczną. Jego pierwszymi nauczycielami muzyki byli dwaj wujkowie. Pod koniec 1989 roku założył wraz z Mariuszem Anikiejem zespół muzyczny pod nazwą Akcent. Dzięki swojej popularności, został nawet stworzony film opowiadający jego historię.

UTWORY – ZENEK MARTYNIUK

Bez wątpienia ten wokalista posiada masę popularnych utworów i ciężko byłoby wymienić je wszystkie. Niektóre z nich to: „Przez Twe Oczy Zielone”, „Przekorny los”, „Kochana wierzę w miłość”,czy „Taką Cię wyśniłem”.

ORGANIZACJA KONCERTU – ZENEK MARTYNIUK

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Zenek Martyniuk oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu – Zenek Martyniuk możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Zenek Martyniuk.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.