ATRAKCJE W HOTELU WITYNG

pojedyncze atrakcje do realizacji w hotelu i na zewnątrz, propozycje imprez tematycznych i imprez integracyjnych, propozycje atrakcji do realizacji na statku Dziwożona i podczas pikników realizownaych w HOTELU WITYNG w Mikorzynie!

PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI ATRAKCJI W HOTELU WITYNG W MIKORZYNIE!

Hotel WITYNG udostępnia dla swoich gości pięć stref do realizacji aktywności: boiska i park, jezioro, namiot piknikowy i wnętrza hotelu z kilkoma salami (restauracyjnymi i konferencyjnymi). Każda z tych przestrzeni kreuje dziesiątki możliwości eventowych – napisz do nas, podpowiemy Ci w doborze odpowiednich atrakcji.

JEZIORO

BOISKA i PARK

NAMIOT

RESTAURACJA

ATRAKCJE DO RESTAURACJI

W HOTELU WITYNG mieliśmy przyjemnośc zorganizować dziesiątki imprez i pojedynczych atrakcji. Imprezy firmowe, jubileusze, osiemnastki, wesela – każda z okazji wymaga odpowiedniej oprawy, a my jesteśmy do Państwa dyspozycji! Doradzimy i wspólnie wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie, by zrobić na gościach jak największe wrażenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych propozycji – możliwości jest jednak zdecydowanie więcej!

KASYNO ZABAWA

SHOW BARMAŃSKIE

POKAZ TANCEREK

POKAZ ILUZJI

POKAZ LASEROWY

TURNIEJ PIŁKARZYKÓW

SYMULATORY

WARSZTATY SALSY

IMPREZA GANGSTERSKA

IMPREZA LATA 70-te i 80-te

BIESIADA PIRACKA

WESTERN CITY

IMPREZY INTEGRACYJNE W HOTELU WITYNG

Jezioro i przestrzeń zielona wokół hotelu WITYNG sprawia, ze jest to doskonałe miejsce do organizacjia aktywnosci outdoorowych. Realizujemy tutaj regaty żeglarskie, gry w paintball, spływy kajakowe, podchody, olimpiady sportowe, zajęcia i warsztaty z budowy zespołów.

LEŚNA PRZYGODA

REGATY ŻEGLARSKIE

PAINTBALL

ESCAPE ROOM

PODCHODY

WARSZTATY DECOUPAGE

OLIMPIADA SPORTOWA

MASZYNA GOLDBERGA

ATRAKCJE NA PIKNIKI W HOTELU WITYNG

Zaplecze HOTELU WITYNG jest idealnie przygotowane do organizacji imprez piknikowych – ogromhy teren zielony, na stałe zbudowana muszla koncertowa i namiot, który bez problemu pomieści kilkaset osób. Zapraszamy do realizacji kompleksowego pikniku tematycznego lub zamówienia pojedynczych atrakcji na piknik zarówno dla dzieci, jak również dla osób dorosłych.

DMUCHAŃCE DZIECI

DMUCHAŃCE DOROŚLI

BOKSER

ODLOTOWE ROWERY

POKAZ JAZDY KASKADERSKIEJ

REJS STATKIEM DZIWOŻONA

SZCZUDLARZE

RZEŹBIENIE W LODZIE

ATRAKCJE NA IMPREZY W RESTAURACJI

PROPOZYCJE IMPREZ TEAM BUILDING

ATRAKCJE NA IMPREZY PIKNIKOWE

ATRAKCJE NA WODZIE

SPRAWDZONE ATRAKCJE W HOTELU WITYNG W MIKORZYNIE!

Hotel WITYNG ma doskonałą lokalizację w centrum Polski, to fakt, ale ma także świetną lokalizację pod kątem organizacji ipmrez firmowych: imprez integracyjnych, imprez rozrywkowych, pikników i aktywności na wodzie! Jezioro Mikorzyńskie, do którego przylega hotel daje możliwość uprawiania szeregu sportów wodnych indywidualnych (np. skutery wodne), ale także jest idealnym rozwiązaniem do organizacji regat żeglarskich, spływów kajakowych i rejsów zacumowanym tutaj statkiem Dziwożona. Tereny zielone należące do HOTELU WITYNG to natomiast idealne miejsce do organizacji imprez piknikowych i oczywiście imprez team buildingowych. Znamy ten obiekt doskonale, ale znamy także okolice z tego powodu z przyjemnością podejmiemy się organizacji atrakcji w HOTELU WITYNG! Zapraszamy!

ATRAKCJE WOKÓŁ HOTELU MIKORZYN

1. Bez wątpienia główną atrakcją HOTELU MIKORZYN jest pobliskie jezioro i możliwości, które to jezioro daje (skutery, motorówki, kajaki, żaglówki etc.)

2. ok. 18 km od hotelu WITYNG znajduje się pole golfowe, na którym można aktywnie spędzić w zasadzie cały dzień.
3. Dla części atrakcją są także pobliskie kopalnie odkrywkowe i tereny pokopalniane, na których oferujemy realizację wyprawy samochodami terenowymi oraz quadami.
4. Duża ilość zbiorników wodnych, ale także kanałów stanowi raj dla wędkarzy, a przez to często praktykowaną formą spędzenia wolnego czasu dla pracowników są zawody wędkarskie.

5. Niespełna 10 km od HOTELU WITYNG znajduje się lotnisko w Kazimierzu Biskupim, na którym można nie tylko skorzystać z lotów samolotem lub szybowcem, ale także wziąc udział w skokach spadochronowych.

 

ZOBACZ PEŁEN PRZEKRÓJ AKTYWNOŚCI REALIZOWANYCH PRZEZ ARTMANN!

OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

ORGANIZACJA KONCERTÓW