Wiktoria Gabor bo tak na prawdę się nazywa wokalistka której przeboje muzyczne wybrzmiewają we wszystkich stacjach radiowych. Młoda, pełna energii artystka urodzona 10 lipca 2007 roku w Hamburgu z powodzeniem podbija scenę muzyczną. Finalistka drugiej edycji The Voice Kids, ale przede wszystkim zwyciężczyni 17. konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

UTWORY VIKI GABOR

Do najpopularniejszych utworów tej artystki należą: duet z Kayah w utworze „Ramię W Ramię”, „Superhero”, „Time”, czy „Getaway”.

ORGANIZACJA KONCERTU VIKI GABOR

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb Viki Gabor oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Viki Gabor możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera Viki Gabor

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.