Videodyskoteka to zupełnie inna forma imprezy z DJ’em. Uczestnik takiego wydarzenia może poczuć się, jak podczas koncertu – to jest niezwykłe uczucie, gdy nie tylko słyszymy znane utwory, ale widzimy na ekranach także wykonawców tych utworów. Zabawa doskonała.

Efekt taki uzusykujemy z kilku powodów:

  1. Na videodyskotecce dbamy o wysokiej jakości nagłośnienie.
  2. Co bardzo ważne, także profesjonalne oświetlenie wykorzystujące ruchome głowy typu beam i wash, listwy ledowe i wiele innych, a wszystko sterowane w rytm muzyki z wykorzystaniem miksera oświetlenia.
  3. Do realizacji videodyskoteki wykorzystujemy także monitory, na których możemy wyświetlać videoklipy. Dysponujemy ekranami, których wielkość dostosowujemy do dostępnej przestrzeni od 55, 75 cali, a nawet 300 cali. 
  4. CO istotne obrazem na wszystkich monitorach sterujemy za pomocą profesjonalnego mikser wizji, który umożliwia nam podłączenie kilku urządzeń źródłowych, w tym także kamer i laptopów z prezentacjami, by np. w czasie rzeczywistym, na bieżąco, na życzenie gości tworzyć pozdrowienia i dedykacje.
  5. Posiadamy własnych grafików, którzy specjalnie dla Państwa mogą przygotować spersonalizowane projekty graficzne, nakładki i prezentacje.

VIDEODYSKOTEKA na jakie imprezy:

Videodyskotekę możemy praktycznie wykorzystać na większości imprez: od imprez firmowych zaczynając przez imprezy prywatne, a na imprezach masowych miejskich kończąc.