Urodzona 2 września 1978 roku w Łodzi, polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i prezenterka telewizyjna. Swoją prawdziwą karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku w zespole Blue Café, z którym wydała dwa albumy studyjne. Po zakończeniu współpracy z zespołem (2005) wydała trzy płyty solowe.

UTWORY – TATIANA OKUPNIK

Podczas swojej kariery w zespole oraz tej solowej wokalistka wydała kilka hitów muzycznych, które zdobyły ogromną popularność. Do najbardziej rozpoznawalnych należą: „You May Be in Love”, „Do nieba, do piekła”, „Love Song”, czy chociażby duet z Dawidem Podsiadło – „Tu i teraz”.

ORGANIZACJA KONCERTU TATIANA OKUPNIK

Zajmujemy się angażem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Tatiana Okupnik oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Tatiany Okupnik możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Tatiana Okupnik.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.