Wieczór w Szalonej Klinice dra Teodora Strzykawy to najlepsza recepta na dobry humor i równie szaloną zabawę. Pielęgniarki z sekspailem wciągające do tańca i „niezwykłej urody” siostra oddziałowa. Kliniką kieruje dr Teodor Strzykawa, który dopilnuje, żeby główna nagroda jaką jest bezpłatny staż w szpitalu psychiatrycznym oraz zestaw do lewatywy. Techniki leczenia, które preferuje klinika to: śmiechoterapia i muzykoterapia. Efekty działania widoczne po kilku minutach. 

Impreza tematyczna SZALONA KLINIKA obejmuje kompleksową organizację imprezy w klimacie szpitalnym: nagłośnienie i oświetlenie, dekoracje w klimacie imprezy, gry i zabawy dostosowane do przewodniego motywu, konferansjera prowadzącego cały wieczór, materiały poligraficzne związane z projektem i oczywiście pełen zestaw artystów nawiązujących do klimatu imprezy tematycznej w konwencji spotkania SZALONA KLINIKA.

Jeśli zainteresowała Cię prezentowana impreza tematyczna lub też byłbyś zainteresowany organizacją imprezy w innym temacie napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie propozycję. KONTAKT

Zobacz także inne imprezy tematyczne organizowane przez agencję eventową ARTMANN!

Organizacja imprez tematycznych ARTMANN – ZAPRASZAMY!

Impreza z humorem i dowcipem! Imprezę prowadzi dr Teodor Strzykawa, wieczór rozpoczynamy od akcji poród, którą kieruje Siostra Oddziałowa wielokrotnie przełożona. Doskonały program na imprezę integracyjną dla pracowników, wieczór kawalerski i pępkowe.