Event z udziałem Abelarda Gizy to gwarancja dobrej zabawy i czasu pełnego humoru.

Abelard Piotr Giza to polski komik i jeden z najpopularniejszych stand-uperowców w Polsce, ale także scenarzysta i autor tekstów komediowych. Początkowo założyciel i lider kabaretu LIMO, a obecnie realizujący samodzielne występy na imprezach firmowych w całej Polsce. 

Programy stand-upowe Abelarda Gizy:
2010 – STAND UP. Zabij mnie śmiechem
2015 – Proteus Vulgaris
2016 – Ludzie, trzymajcie kapelusze
2018 – Numer 3
2019 – Piniata.

Abelard Giza zyskuje nie tylko publiczności, ale także profesjonalistów w branży rozrywkowej.
Wśród nagród możemy wymienić:
2005 – nagroda na Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego
2007 – nagroda na Festiwalu Filmów Komediowych i Niezależnych Barejada (najlepszy niezależny film fabularny)
2007 –  wyróżnienie 32 FPPF w Gdyni

Jeśli planują Państwo imprezę firmową z udziałem kabaretu lub stand-upowca służmy swoim kompleksowym wsparciem. Zajmiemy się angażem wybranego artysty na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją stand-upu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb wynikających z realizacji występu ABELARDA GIZY oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia stand up w wykonaniu ABELARDA GIZY  możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera artysty.  

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności ABELARDA GIZY w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.