Urodzony 8 czerwca 1981 roku, polski piosenkarz, prezenter telewizyjny i co ciekawe były zapaśnik. W wieku 10 lat zaczął naukę gry na gitarze i pianinie. Jesienią 2011 wziął udział w przesłuchaniach do programu The Voice of Poland, niestety odpadł tuż przed finałem. To go nie powstrzymało, a wręcz zmotywowało i w tym samym roku wydał dwa single. Występował także w programie Szansa na sukces i wielu wielu innych.

UTWORY – RAFAŁ BRZOZOWSKI

Do najbardziej znanych utworów tego wokalisty należą: „Tak Blisko”, „Za Mały Świat”, „Katrina”, czy „Magiczne Słowa”.

ORGANIZACJA KONCERTU – RAFAŁ BRZOZOWSKI

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Rafał Brzozowski oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Rafał Brzozowski możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Rafał Brzozowski

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.