Pikniki dla firm to jedna z najpopularniejszych imprez firmowych, w których bardzo często biorą udział nie tylko pracownicy, ale także ich rodziny. Przed kolejną organizacją takiej imprezy plenerowej wszyscy się zastanawiają jakie atrakcje tym razem przygotować?Oczywiście jest pewien zestaw atrakcji piknikowych typu MUST HAVE. Warto jednak pomyśleć także o atrakcjach mniej typowych, które będą przysłowiową wisienką na torcie lub jedną z kluczowych atrakcji pikniku firmowego. Taką atrakcją bez wątpienia jest POKAZ JAZDY ENDURO w wykonaniu mistrzów tej dyscypliny.

Pokaz enduro ten realizowaliśmy wielokrotnie na piknikach dla firm i zawsze spotykał się z ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że miłość do motocykli jest także i w Polsce coraz popularniejsza.

 

Pokaz jazdy enduro na pikniku firmowym to show z pogranicza jazdy kaskaderskiej, perfekcji jazdy i po prostu sportu. Zawodnicy w specjalnie zaplanowany sposób pokonują kolejno przygotowane przeszkody, budując napięcie i zainteresowanie widowni. W kulminacyjnym momencie przeskakują między dachami pojazdów. Ta akurat atrakcja piknikowa jest o tyle ciekawa, że to nie tylko pokaz, ale także interaktywna zabawa, w którą zaangażowani zostają wybrani widzowie.

 

Polecamy na piknik firmowy POKAZ JAZDY ENDURO.