Piknik staropolski polecamy dla klienta, który chce nadać imprezie sielskości a atmosfera podczas pikniku była wyjątkowo tradycyjna. Prastare tradycje, zwyczajem obrzędy  i zabawy ożywają w trakcie jedynego w swoim rodzaju pikniku w stylu staropolskim. Pokazy wojów, garncarstwo i taniec średniowieczny to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników tej klimatycznej i efektywnej imprezy. Sława!

Nauka władania mieczem będzie okazją do sprawdzenia siebie w sztuce użycia tego prastarego narzędzia. Goście będą mieć okazję spróbować budowania szałasów i spiżarni. Nieodzownym elementem pikniku staropolskiego będą zawody łucznicze. Najprawdziwsze warsztaty garncarskie przeniosą nas w świat rzemiosła, które coraz częściej pojawia się na współczesnych piknikach. Mężczyźni będą mieli okazji spróbować swojej siły w teście pogańskim. Przebieg pikniku będzie przeplatany tańcami w iście średniowiecznym klimacie.

W tle pikniku czas umila autentyczna muzyka folkowa. Charyzmatyczny i nawiązujący do mowy staropolskiej prowadzący. Przebrany za szlachcica, rodem ze średniowiecza, przygwizdując zaprasza gości do swojej mieściny. Kobiet ubrane w szlacheckie stroje witają gości przybyłych na piknik chlebem i solą. Tym jakże staropolskim zwyczajem, z uśmiechem na ustach i tradycyjną gościną rozpoczynamy wspaniałą zabawę w staropolskim klimacie. Liczne pokazy fechtunku bronią, ciekawe konkursy, niesamowite stroje, wspaniała ekspozycja broni sprawi, że Twoja impreza będzie niepowtarzalna! Dla dzieci zagroda z dmuchańcami, zamki do skakania, dmuchana zjeżdżalnia, kąciki zdobienia ceramiki, wyrabiania mydełek i inne. Dorośli będą się świetnie bawić przy dojeniu krowy, wyrabianiu ciasta i zdobieniu wianków.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK STAROPOLSKI. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

PIKNIK STAROPOLSKI możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK STAROPOLSKI obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU STAROPOLSKIEGO Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.