Sport nie jedno ma imię. Tym razem naszym pomysłem na pikniki dla firm jest impreza w duchu rywalizacji sportowych. Nic innego nie jednoczy nas bardziej niż wspólna zabawa oraz przeżywanie razem sportowych wrażeń i emocji.

Piknik Sportowy jest stworzony w oparciu o drużynowe gry sportowe, konkurencje olimpijskie, zabawy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Piknik Sportowy ma na celu zaangażowanie wszystkich uczestników do fantastycznej zabawy a przede wszystkim ma nas zmobilizować do aktywności fizycznej oraz propagować sport jako sposób na wspólne spędzania czasu. Rozgrywki w piłkę nożną, wioślarstwo, turniej gry w tenisa, turniej piłki siatkowej, gra w mini golfa to tylko niektóre z dyscyplin, przez które możemy promować zdrowy tryb życia i się fajnie integrować.

Plan pikniku zakłada oprócz konkurencji sportowych, stworzenie strefy zabawy, gier i animacji z udziałem mini sprzętu sportowego, np. przeciąganie liny, rzut piłką lekarską, strzały do celu, rzutki, warcaby.

Dla wszystkich gości stworzona została strefa relaksu, miejsce odpoczynki i okazji do rozmów. Możliwość konsultacji dotyczących zabiegów relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych a dla rodziców konsultacji dotyczących diety dziecka czy prawidłowej postawy ciała.

Dla dzieci przygotujemy atrakcje: malowanie buziek, stanowisko skręcania balonowych zwierzaków, strefę mini animacji dla dzieci, kąciki plastyczne dla najmłodszych czy naukę pierwszej pomocy przedmedycznej. Mega wielka dmuchana zjeżdżalnia, zamki do skakania i inne dmuchańce, zadowolą każde dziecko. Całe mnóstwo rodzinnych konkursów: badmintonowy dla dzieci, rzuty do bramki, konkurs piłkarski, rzuty piłeczkami do tarczy, mini turniej w ping ponga dla rodzin.

Strefa edukacyjno – warsztatowa dla wszystkich: test z zakresu historii igrzysk olimpijskich, symulator żeglarski, lepienie z gliny obrazków o tematyce sportowej, malowanie medali i tabliczek wykonanych z masy solnej, mini treningi dla rodzin, joga, trampoliny.

Pokazy i warsztaty jazdy na rolkach i hulajnogach, pokaz żonglerki piłkarskiej, karate, pokaz sztuki akrobacji rowerowych i inne.

Piknik Sportowy to idealny sposób na przyjemne spędzenie czasu wśród pracowników a także okazja by spędzić z nimi aktywnie czas i lepiej się poznać. Jest to jedna z wielu opcji jak aktywnie spędzić czas na imprezie plenerowej.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK SPORTOWY. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny SPORTOWY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych.
Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku SPORTOWEGO obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku SPORTOWEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.