Imprezy plenerowe w stylu PIKNIKU RYCERSKIEGO skierowane są do wszystkich, którzy są żywo zainteresowani historią i fascynują się średniowiecznymi zwyczajami. PIKNIK RYCERSKI to nic innego jak wyjątkowe miejsce rycerskich turniejów i animacji. Zmagań cieszących się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych, ale również dzieci.

PIKNIK RYCERSKI to wyjątkowy pomysł, by oderwać się od trosk codzienności oraz okazja by spotkać prawdziwych rycerzy i ich towarzyszy. Pojedynki, pokazy sprawnościowe dla dorosłych we władaniu mieczem, kopią do walki czy włócznią będą wyzwaniem dla uczestników. Można śmiało stwierdzić, że będzie to świetna zabawa także dla najmłodszych!

Pokazy sztuk walk, rzucania toporem, włócznią, strzelania z łuku, strzelnica, warsztaty tańca średniowiecznego, stanowisko ze strojami i przedmiotami użytku codziennego. To wszystko czeka na gości podczas całodniowego pikniku w stylu rycerskim. Zagroda z dmuchańcami, zamkami do skakania i stanowiska z grami zręcznościowymi, malowanie motywów rycerskich na twarzach i kącik z malowankami rycerskimi. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w urozmaiconych warsztatach plastycznych i zajęciach rękodzieła. Wyrabianie przedmiotów z gliny, malowanie i wyrabianie szarego mydła, a wszystko pod okiem utalentowanych instruktorów. Dla najmłodszych przeprowadzimy mini turniej rycerski. Idealna okazja aby wziąć udział w rodzinnych quizach, konkursach, animacjach i zabawach sportowych.

Na koniec pikniku zapraszamy uczestników do pokazu tańca ognia.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK RYCERSKI. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu. Charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci). Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny pt. możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych. Z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE .

Organizacja PIKNIKU RYCERSKIEGO obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce. Nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku RYCERSKIEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.