To propozycja na przyjemne spędzenie czasu w gronie kolegów z pracy i ich rodzin. To zabawa, która pozwala poznać swoich pracowników od zupełnie innej strony, w gronie rodzinnego FAMILY DAY. Zorganizujemy zabawę, która na długo zapadnie gościom w pamięć. Oddamy do dyspozycji atrakcje, które wywołają uśmiech na każdej buzi, a Państwu jako organizatorom dadzą nieopisaną dawkę satysfakcji z zadowolenia Waszych współpracowników.

Jest to wyjątkowy sposób integracji, który przyczynia się do zacieśniania więzi między pracownikami i pozytywnie wpływa na ich efektywność pracy. Mówiąc krótko, piknik firmowo-rodzinny to inwestycja w swój zespół, która w dalszej perspektywie zwróci się z nawiązką.

Powierzając organizację pikniku firmowo-rodzinnego, macie Państwo gwarancję, że każdy detal będzie pieczołowicie dopracowany. Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo rozbudowana – to nie tylko oprawa muzyczna, scenografia, catering – to też dmuchańce, oraz liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Według życzeń przygotujemy piknik w formie, która najbardziej odpowiada. Może to być piknik sportowy, piknik tematyczny czy piknik biesiadny z radosnym, dziecięcym śmiechem w tle czy też piknik edukacyjny. Na życzenie przemienimy teren w piracki okręt, westernowe miasteczko piękną hawajską plażę lub cudowne kolorowe miasteczko pełne niesamowitych atrakcji, które gwarantują fantastyczną zabawę dla każdego uczestnika.

Bezpieczeństwo i pełną wrażeń zabawę zapewnią nasi animatorzy, którzy zarażą swoim śmiechem i entuzjazmem nawet największego pesymistę. Taka to impreza piknikowa dla wszystkich !!!

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK RODZINNY. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do
indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny RODZINNY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO
IMPREZY TEMATYCZNE
.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK RODZINNY obejmuje: scenariusz
imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU RODZINNEGO.

Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.