Imprezy plenerowe mogą być inspiracją do tworzenia kolejnych fascynujących pikników tematycznych. Organizacja pikników firmowych wymaga świeżości i szukania pomysłów na nowe tematy. Hasłem przewodnim pikniku mogą być  Złote Czasy PRL-u i wokół absurdów minionej epoki kręci się fabuła i atrakcje piknikowe. Klasyczna outdoorowa impreza w stylu Polski Ludowej, podszyta kultowym humorem, oryginalnymi wyzwaniami i klimatyczną oprawą scenograficzno-muzyczną. Partia wzywa klasę pracującą do kolektywnej zabawy, musicie dać przykład i ruszyć wspólnie ku chwale!  

Uczestnicy w trakcie pikniku mieli okazję tuningować samochody epoki PRL na wesoło oraz rywalizować w licznych konkursach i zabawach tematycznych. Biegi w gumiakach, gra w Zośkę, rzut kapslem, gra w klasy to zmagania przygotowane z myślą o tym, żeby najwierniej jak to możliwe przenieść się w tamte czasy. Na każdym pikniku nie może zabraknąć atrakcji nawiązujących stylem do czasów komuny jak motorynka czy syrenka. Nie zabrakło także szaleństwa na parkiecie w rytm hitów prlowskich granych przez naszego DJ-a.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK
PRL. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do
indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny PRL możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK PRL obejmuje: scenariusz
imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU BAJKOWEGO Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.