Pomysł na piknik firmowy, to jedno z najważniejszych zadań, które stawiają sobie organizatorzy imprezy plenerowej. Tematyka może być niezwykle różnorodna i każda ma swój urok: od pikniku Country, piknik Naukowy, piknik Hawajski, piknik Morski, po piknik Ekologiczny czy Podróżniczy. Możliwości organizacji imprezy są w zasadzie nieograniczone i głównie zależą od potrzeb i oczekiwań gości.

Niebanalnym pomysłem na piknik dla firm jest tematyka MOTORYZACYJNA. Na danym obszarze wyznaczymy trasy do przejazdu gokartami. Sprawimy, że stanowisko do jazdy symulatorem F1, będzie tym najcześciej odwiedzanym przez Ciebie. Stworzymy miejsce do treningu i nauki driftu. Każdy kto tylko będzie miał ochotę sprawdzić swoją technikę jazdy autem, będzie miał ku temu okazję a wszystko za sprawą licencjonowanych kierowców rajdowych naszej Akademi Bezpiecznej Jazdy. Symulator zderzeniowy i dachowania, pozwolą uświadomić jak wielkie konsekwencje może mieć zderzenie przy nawet najmniejszej prędkości. Dla miłośników motoryzacji stanowisko z nowościami w motoryzacji. I na koniec, koniecznie jazda na torze z nauką wychodzenia z poślizgu.

Podczas PIKNIKU MOTORYZACYJNEGO przeprowadzimy mnóstwo konkursów sprawnościowych: slalom w alkogoglach to konkurencja, która uświadomi dobitnie uczestnikom, dlaczego nie należy pić alkoholu przed jazdą samochodem. Poza walorami edukacyjnymi zapewni fantastyczną zabawę i ubaw osobom bacznie przyglądającym się zmaganiom zawodnika. Przejazd autem z utrzymaniem piłeczki na masce. Szkolenia fotelikowe dla rodziców małych dzieci. Warsztaty dotyczące tematyki, bezpiecznego podróżowania z dziećmi.

Dla wszystkich pokazy ratownictwa drogowego, pokaz sprzętu Policyjnego, pokazy służb mundurowych. Dla pasjonatów dwukołowców stunt motocyklowy.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys PIKNIKU MOTORYZACYJNEGO. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu. Charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

PIKNIK MOTORYZACYJNY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych. Z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja PIKNIKU MOTORYZACYJNEGO obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU MOTORYZACYJNEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.